Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

Nnofish - Profil | St 12.4.2017 20:47:10

tomsa >> Ahoj. Vymysli kdy :-)

    Ntomsa - Profil | St 12.4.2017 20:43:36

    Vítek >> Zdravé šupiny tak do 40 cm. Rvali se o rohlíček..

      NVítek - Profil | St 12.4.2017 20:37:09

      tomsa >> Prima že se jelcům daří, báječný šupinatec!

        Ntomsa - Profil | St 12.4.2017 20:24:28

        Dneska jsme prošli ve dvou plavačku od Háje do Jilešovic, krom pár krásných
        zdravých tlouštíků žádná sláva.
        Ale brčko šlo pod vodu takže supr

          NKremilos - Profil | Út 28.3.2017 11:19:34

          Zdravim ve spolek, hledam nekoho z Ostravy kdo se venuje plavacce a je schopny a ochotny predat zacatecnikovi nejake zkusenosti pri spolecnem chytani.Zacinam letos vicemene poprve rybarit.Pokud se nekdo najde, prosim o SZ, diky.

            NFlicek - Profil | So 25.3.2017 19:13:03

            Puďa >> No nekecej,fajne jak svina.Enem tak dal

              NPuďa - Profil | So 25.3.2017 18:47:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dneska jsem na ně vyrazil, není to sice žádná hitparáda, ale ryba domácí už začíná kousat...

                Ntomsa - Profil | Pá 17.3.2017 19:31:22

                Flicek >> Klacky jsem neměl, šli jsme jenom cosik přeměřit.

                  NFlicek - Profil | Pá 17.3.2017 19:29:23

                  tomsa >> A mel si aspon cosik?

                    Ntomsa - Profil | Pá 17.3.2017 19:16:57

                    Flicek >> Potkal jsem dva rybáře. Kde jsou ty doby co hned po rozmrznutí banda lovila plocky 30 cm + od Opavice a to ještě nebyla úplně rozmrznutá voda.

                      NFlicek - Profil | Pá 17.3.2017 19:13:50

                      tomsa - 17.3.2017 19:11:28 A vysledek na Sterku byl jaky jestli to neni tabu?

                        Ntomsa - Profil | Pá 17.3.2017 19:11:28

                        Flicek >> Já dneska obešel štěrkovmu a docela fučelo, ale u řeky se dá najít místečko.

                          NFlicek - Profil | Pá 17.3.2017 19:06:43

                          tomsa >> No po pravde tam kaj sem sedel skoro vubec nefucelo

                            Ntomsa - Profil | Pá 17.3.2017 18:35:54

                            Flicek >> Tak to musela byt pecka v tym větru...

                              NFlicek - Profil | Pá 17.3.2017 17:20:34

                              Dneskaj 4 hodky u vody a je to raz od razu fajnejsi.Zaberu bylo pomerne hafo,ale neseknul sem nic,akurat sebe do svetra a hacek nesel ven ani za boha.Ale byli i dva brutal zabery,kdy mi klocky leteli pres vidlicky do vody,kere sem tez nesek.Bude to zicher rukama😆Ale uz se to zacina probirat z te zimy a to je dulezite.

                                Npagin77 - Profil | Čt 16.3.2017 18:18:44

                                Ryben >> Tak nějak ;)

                                  NRyben - Profil | Čt 16.3.2017 17:45:29

                                  Flicek >> sebevražda vydrou :)

                                    NFlicek - Profil | Čt 16.3.2017 17:01:32

                                    pagin77 >> Je to jasna sebevrazda :-)

                                      Npagin77 - Profil | Čt 16.3.2017 16:09:22

                                      Flicek >> To nevím, hlava měla mezi 15 20 cm

                                        NFlicek - Profil | Čt 16.3.2017 15:01:14

                                        pagin77 >> To jo no.Jak byla velka?