Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

Npagin77 - Profil | Čt 16.3.2017 14:30:25

Škoda jí...

    NKurecPalec - Profil | Út 14.3.2017 7:03:06

    Flicek >> Krásná ryba a ještě lepší komentář po ránu......DIKY.....SUPER..... :o).....

      Ndraveček - Profil | Po 13.3.2017 19:16:18

      Flicek >> gratulace veliká, ta druhá fotka je super :-)

        NFlicek - Profil | Po 13.3.2017 17:39:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tos to byla sichta vam reknu synci.Styry navstevy teho naseho potoka a zazrak se konecne stal.Fcera sem se na tym futru fakt nechal zalezet o cosik vjac nez vzdycky a i po tym internete sem surfoval,abych jakesyk ty informace pozbiral jak to hromstvo mam poradne namisat a ono se to asi vyplatilo.Tak velkeho tlusta sem tam nelapnul od Kuvajta napadeni.Kdybych furt necumel po foglach a nezmyslal kraviny,tak by tych ploutvi bylo na brehu asi vjac bo zaberu sem dneska mel asi 10,ale kurnik kdo to ma stihat sekat.Zabery rychle jak sra.ka po kobzolach s kefirem :-)

          Ntomsa - Profil | Pá 10.3.2017 21:21:41

          Dědek >> Nejsem, dneska toho moc nenaspím budem peletovat, rozpouštět, atd...
          Potřeboval bych, kdyby den měl aspoň 30 hod.......

            NDědek - Profil | Pá 10.3.2017 21:16:44

            tomsa >> Jiří, ty jsi boss.

              Ntomsa - Profil | Pá 10.3.2017 21:06:05

              Konečně je to venku, pelety z oplatkové mouky, však ten poměr nám dal zabrat. Poslední test při teplotě 25 °C je rozpad do 30 minut. Pro košt máme pelety v prodejně v Hlučíně Osttravská 22.

                NŠUKI - Profil | Út 7.3.2017 23:26:28

                Shafi >> Ty jsi nechytal na muchu? Nač pak trénuješ muškaření! Ale to určitě není poslední fotka toho pstruha...schází pánev a trošku másla. Já jiný nebudu:-)) Jinak pěkné.

                  NHonza7 - Profil | Út 7.3.2017 23:21:02

                  Shafi >> Pěkné zahájení Martine.

                    Ndraveček - Profil | Ne 5.3.2017 20:06:17

                    Shafi >> opravdu pěkný úlovek :-)))

                      NShafi - Profil | Ne 5.3.2017 19:33:01

                      Pstruhová sezóna zahájena trochu předčasně na mimopstruhovce. Hezká procházka se splávečkem, i když sem tam zapršelo.

                        NŠUKI - Profil | So 4.3.2017 20:59:42

                        Shafi >> Ty si chceš dokuwit postavu,nebo vám zpřísnili fyzické ? Bacha ať tě to tam neodfukne :-))

                          NShafi - Profil | So 4.3.2017 20:54:19

                          ŠUKI >> Zatím nic. Teď si jdu zaběhat, vyvenčím hafana a pak si teprve zajdu na pivko:).

                            NŠUKI - Profil | So 4.3.2017 20:50:01

                            Shafi >> Kolik máš v žile ?:-)

                              NDědek - Profil | So 4.3.2017 20:49:17

                              Shafi >> vždyť to říkám, byl dobagrovaný na celý spodek, trošku jsem se rozšoupl, no.... :-)))

                                NShafi - Profil | So 4.3.2017 20:46:13

                                Dědek >> Dobagrovali, dopustily trochu vody, postavili hráz a začali tomu říkat Slezská Harta:))) Jeb-lo by mi starat se o to sám:)

                                  NDědek - Profil | So 4.3.2017 20:43:23

                                  Lubo >> Ty si ho viděl ještě malinký. Potom byl dobagrovaný na celý spodek... Ale jak říkáš, ten víkend byl fajn :-)

                                    NLubo - Profil | So 4.3.2017 20:40:55

                                    Dědek >> jo ten si pamatuju. Dodnes na ten víkend někdy vzpomenu, bylo fajn.

                                      NDědek - Profil | So 4.3.2017 20:18:13

                                      Lubo >> Už ne. Měl jsem ho vybagrovaný u chalupy, když jsem bydlel na Hartě...
                                      Zanechal jsem ho na místě i s bývalou :-)))

                                        NJakubRybar - Profil | So 4.3.2017 19:55:01

                                        To je soukromy rybnik?? Ja byl u Mušola na feedra, dva tukance a vysledek zero, ale bylo krasne ;) a na Odre nekdo neco?