Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

NŠalo - Profil | Pá 28.4.2017 20:19:03

maš pravdu to same si myslim i ja bohužel to vždy nebylo bez toho že škodila i lidem

    Ntomsa - Profil | Pá 28.4.2017 20:11:31

    Řekl bych, že zvedlá voda Opavěnce jen prospěje. Pokud nenadělá škody lidem je to jen dobře.
    Vždyť jarní tání je přínos pro přírodu, krom úseků kde se voda reguluje.

      NČelo - Profil | Pá 28.4.2017 18:28:50

      Foceno v 17:00, vojenský splav Městské sady v Opavě.

        Nhroch jarda - Profil | Pá 28.4.2017 18:14:27

        tomsa >> jo nuda a zvědavost mě zvedla z gauče

          Ntomsa - Profil | Pá 28.4.2017 15:47:50

          hroch jarda >> Vidím, že jsi si v tom nečase udělal procházku.
          Díky za informace, pěkná divočina, supr fotky.

            Nhroch jarda - Profil | Pá 28.4.2017 15:24:37

            Jez Jilešovice, no tam bych spadnout nechtěl.

              Nhroch jarda - Profil | Pá 28.4.2017 15:21:17

              Hájecký splav a okolí i směrem ke štěrkovně

                Nhroch jarda - Profil | Pá 28.4.2017 15:19:01

                Dnešní projížďka okolo vody s varováním pro některé rybáře na štěrkovně Dolní Benešov. Pod Smolkovským jezem se již na 2 místech voda přelévá do štěrkovny a stále stoupá!!!!!!!!!!!!!
                Snad to odplaví alespoň tu nenažranou rodinku vyder co je tu pro blaho ochranářů živíme.

                  Nsamotář - Profil | Ne 16.4.2017 20:25:42

                  tomsa >> paráda kluku ušatá mosím si najít čas a zajet za tebou

                    NPuďa - Profil | Ne 16.4.2017 19:54:01

                    junki >> Gratulace!!! Jen kdyby to bylo tak jednoduché jak to vypadá na fotkách...

                      Njunki - Profil | Ne 16.4.2017 19:27:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Po příspěvcích pana Pudicha :-) .... jsem i já musel vyrazit k řece.

                        NDědek - Profil | Ne 16.4.2017 17:47:01

                        Puďa >> Málem jsem přestal věřit svým očím a opravdu dumal, jestli to je jelec :-)))

                          NPuďa - Profil | Ne 16.4.2017 16:41:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Nevydržel jsem to doma a vyrazil k vodě, záběrů moc nebylo, ale o to hezčí ryby se podívaly na břeh.

                            NPuďa - Profil | Ne 16.4.2017 16:40:16

                            Dědek >> Tak, tak...trochu jsem té barvě pomohl filtrem.

                              NDědek - Profil | So 15.4.2017 11:52:29

                              Puďa >> ta druhá foto je jelec... ale vypadá to v té barvě, jako podivný kapr :-) Hezké pochytáníčko...

                                Ntomsa - Profil | Pá 14.4.2017 20:18:20

                                Puďa >> paráda

                                  NPuďa - Profil | Pá 14.4.2017 16:54:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Dnešní dopoledne to vypadalo, že to bude čistá nula, potom jsem aplikoval do praxe heslo: "Změna místa, ryba jistá" a ono to kupodivu fungovalo. Ryby braly, takže maximální spokojenost!

                                    Ntomsa - Profil | St 12.4.2017 21:34:26

                                    nofish >> OK

                                      Nnofish - Profil | St 12.4.2017 21:05:05

                                      tomsa >> třeba se ohřeje voda a na řece to bude trošku žrát, ale má pršet. Dej vědět kdy bude čas a nějak to vymyslíme :-)

                                        Ntomsa - Profil | St 12.4.2017 20:59:24

                                        nofish >> Ahoj
                                        Do neděle jsem mimo, pak zavolám. Někde nahodíme, třeba u vás nahoře.