- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Flek! Re! Tutti! aneb Mariášová sekce MRKu
Jakej hrajete nejčastěji mariáš?
A) Lízanej14%
B) Volenou trojku53%
C) Volenou čtyřku17%
D) Licitovanej16%
Od 7.3.2014 hlasovalo 99 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 22x v ignorovaných.
Nalfonz42 - Profil | Ne 1.4.2018 13:13:06
Nsasan111 - Profil | Ne 1.4.2018 13:06:57
Ncomputerfish - Profil | Ne 1.4.2018 13:04:28
Nčolkař,zloch - Profil | Ne 1.4.2018 12:52:03
Nalfonz42 - Profil | Ne 1.4.2018 12:22:14
Nčolkař,zloch - Profil | Ne 1.4.2018 12:16:38
Nčolkař,zloch - Profil | Ne 1.4.2018 11:25:49
Nalfonz42 - Profil | Ne 1.4.2018 11:20:06
U nás v hospodě se už mariáš nehraje hodně dlouho...
Nčolkař,zloch - Profil | Ne 1.4.2018 11:17:14
http://www.mariaspanenskytynec.cz/tynec.php
Nalfonz42 - Profil | Pá 30.3.2018 23:57:27
.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tnemec.mariasek.android
.
.
Nčolkař,zloch - Profil | Út 25.10.2016 16:29:50
Nlapp - Profil | Út 25.10.2016 15:02:02
Nčolkař,zloch - Profil | Út 25.10.2016 14:32:43
Nlapp - Profil | Út 25.10.2016 14:19:37
NKnapík - Profil | Po 23.2.2015 13:32:06
My zas máme podle tohoto mustru rozdělený fleky i ostatních vyšších kombinovaných her.
Nmeteor - Profil | Po 23.2.2015 13:30:19
Pokavad u nás hlásíš "sedmu", bereme to jako závazek. Tudíž se hra hraje, musíš sedmu uhrát. Navíc můžeš dostat flek na sedmu nebo na hru, to bereme jako 2 rozdílné hry (páč ses zavázal akorát uhrát tu sedmu). Tvému pojmu "obyčejné sedmy" nerozumím.
NKnapík - Profil | Po 23.2.2015 13:25:35
analogicky tedy nerozlišujete asi obyč. sedmy hru a sedmu ??
Nlapp - Profil | Po 23.2.2015 10:21:47
Nmeteor - Profil | Po 23.2.2015 10:14:53
Hrát "dvojitou sedmu a sto k tomu" má výhodu v tom, že ti tu hru nikdo nemůže vzít.
Vím, že pravidla mariáše bývají hodně modifikována; toto je naše modifikace :-)
Hrává nás asi 7 a pravidla jsme celkem ladili, protože skoro každý to hrál trošku jinak... vše je na domluvě.
NKnapík - Profil | Po 23.2.2015 9:46:29
Nmeteor - Profil | Po 23.2.2015 9:25:23
Nlapp - Profil | Po 23.2.2015 9:20:08
Nmeteor - Profil | Po 23.2.2015 9:16:51
Nlapp - Profil | Po 23.2.2015 8:54:29
NKnapík - Profil | Po 23.2.2015 8:50:43
U nás by stálo jenom 10,40,-Kč
Nmeteor - Profil | Po 23.2.2015 8:22:28
Nlapp - Profil | Út 10.2.2015 14:55:51
Nlapp - Profil | Út 10.2.2015 14:54:32
NGandy - Profil | Út 10.2.2015 14:08:00
Nmeteor - Profil | Út 10.2.2015 14:04:46
Nmeteor - Profil | Út 10.2.2015 14:02:25
Nmeteor - Profil | Út 10.2.2015 14:00:51
NPike - Profil | Út 10.2.2015 13:52:26
NGandy - Profil | Út 10.2.2015 13:51:09
Nlapp - Profil | Út 10.2.2015 13:05:11
Nmeteor - Profil | Út 10.2.2015 13:00:07
Poker je (z mého pohledu) hra pro "gumy"; jinak se ještě hodně hrává kanasta a žolík (klasika, že ano).
Nlapp - Profil | Út 10.2.2015 12:39:50
NGandy - Profil | Út 10.2.2015 12:34:04
Překvapivě na vojně ho nikdo nehrál :-( Teď všichni když už hrají karty tak jen prší nebo poker.
NKnapík - Profil | Út 10.2.2015 12:30:46
Nmeteor - Profil | Út 10.2.2015 12:19:25
Nbrach - Profil | Čt 8.1.2015 15:44:44
Při červených si flek rozmyslíš a větší tuplem (i ta dvojnásobná platba k tomu přispívá)
Nčolkař,zloch - Profil | Čt 8.1.2015 14:16:11
Nlapp - Profil | Čt 8.1.2015 14:10:14
Nmeteor - Profil | Čt 8.1.2015 13:49:51
Nlapp - Profil | Čt 8.1.2015 12:01:05
Nbrach - Profil | Čt 8.1.2015 9:48:13
Tebe třeba ne.
A hrál jsi je někdy celý večer?
Nlapp - Profil | Čt 8.1.2015 8:15:12
Nmeteor - Profil | Čt 8.1.2015 8:14:49
NKnapík - Profil | Čt 8.1.2015 8:02:43
Nlapp - Profil | St 7.1.2015 16:24:44
NKnapík - Profil | St 7.1.2015 14:20:32
Nlapp - Profil | St 7.1.2015 14:19:18
Kdo ti může sebrat dvě sedmy? Jen lepší dvě sedmy. A nemůže se stát, že by oba licitující hráči měli jen dvě obyč sedmy :))
Nlapp - Profil | St 7.1.2015 13:59:16
Nmeteor - Profil | St 7.1.2015 13:08:29
NKnapík - Profil | St 7.1.2015 12:45:13
Pozdrav jsem už před časem vyřídil a pamatuje si tě.
Když mi pošlet tel. č., můžu ti poslat MMS jeho aktuální podobu
Nraduch - Profil | St 7.1.2015 12:40:16
NKnapík - Profil | St 7.1.2015 12:16:18
Bez ostrej a výnosu se prohrává i 6+6, vlastně by mělo stačit Eso+král v obou barvách
Nraduch - Profil | St 7.1.2015 12:00:32
Knapík: ty to mastíš s Jardou Hoblem a s touhle bandou co hrají ligu?
Flek na 6+5 bez výnosu a bez ostrejch většinou prohrávající :(
NKnapík - Profil | St 7.1.2015 11:52:43
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NRybářsko-houbařské jádro .-)44999
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412441
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NDokumenty z přírody kolem vody624
NO kočkách a kočičácích20770
NRybářsko - Dřevorubecká klika82831
NUdírny a uzení51137
NRetrománie a krásy našich sbírek31154
NVážně nevážný pokec :-)))230499
Kde to žije - všechna témata
13:37NATTs hlásiče a ATTx příposlech 528
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....


















