Jaké křeslo do 2 000kč,- ?

Diskuzí je tady na tohle téma dost, ovšem staré,
Proto jsem založil nové, neboť každý rok jsou i nové křesílka.

Otázka je jasná, jaké křeslo do 2 000Kč, max. + 500Kč.
Děkuji ;)

Navíc v okolí žádnou lepší prodejnu nemám, kde bych se mohl podívat a vyzkoušet.

Docela se mi líbí tyhle:
http://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/37-1-sedacky-kresilka/0/5/3514-rybarske-kreslo-Sona-Excellent-03-s-podperkami

http://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/37-1-sedacky-kresilka/0/5/3535-rybarske-kreslo-Sona-Partner-Extreme-s-podperkami

moje výška : 180

NTWIN 69 - Profil | Út 11.3.2014 12:55:59

rosan >> Křeslo jsem nechal kolegovi do sady.Lehátko nedám ani náhodou.Opravdu nic lepšího není.

    NDaveX - Profil | Po 10.3.2014 19:56:36

    Pokud někdo sháníte něco levnějšího, tak já doporučuji toto: F5R http://www.rybarskepotreby-shop.cz/kreslo-rybarske-​f5r-barva-zelena-517.html

    Hodně pohodlné a po roce a půl používání perfektně drží a nejeví známky opotřebení. Mám k tomu i podnožník a dá se na tom i vyspat. Není to ale žádný komfort, spíš taková nouzovka.

      Njirka Rybář - Profil | Po 10.3.2014 19:39:58

      Tak jsem se rozhodl pro tohle.

      http://www.ukaprika.cz/sedacky-a-kresilka/7392-gian​ts-fishing-sedacka-s-podnoznikem-2in1-chair-with-ar​ms.html

      A zatím naprostá spokojenost, pohodlné, měkké, nefouká na záda.....

      Pouze jednou u vody, snad vydrží dlouho :)

        NRubby - Profil | Čt 6.3.2014 18:11:57

        Zdravim. Jestli chcete bytelné křeslo za dobrý, tak já jsem si kupoval před dvouma rokama Elektrostatyk FK2 za necelejch 1600kč a pak jsem si k tomu pořídil ještě podnožku za asi 700kč a dá se natom i celkem v klidu chrnět. Nejdýl jsem na něm chrněl týden v bivaku a cajk. Petrův zdar

          Nrosan - Profil | Pá 28.2.2014 20:19:56

          asi mimo tema ale sehnat křeslo od delta plus by bylo terno .11let vlastnim lehadko ktere nema žadne hloupe natahovaci gumy ale je našite rovnou na konstrukci a musim řict že nic lepšiho jsem doposud neviděl

            NČingi - Profil | Pá 28.2.2014 16:14:34

            Ahoj,koupil jsem si pro letošní sezonu Exellent 03.Křeslo je fakt pevné a pohodlné.Možná vyšší nastavení předních nohou by komfort ještě zlepšilo ale jinak super.

              Nkucous - Profil | Pá 28.2.2014 15:47:48

              Mám tohle křeslo 4 roky a perfektní,měkké,pevné a pohodlné,navíc se na něj přímo u výrobce nechají koupit veškeré náhradní díly http://www.sona.cz/shop.php?akce=cisloproduktu&id=2​008021310&name=kresilko-partner-extreme

                Npslany - Profil | Čt 27.2.2014 21:37:55

                PatrolGR >> Dal jsem dva odkazy kolega ma to se spojenou zadni nohou a touz 5 let je, u toho noveho ty nohy oddelili, ale ani s tim predchozim neni zadny problem ....

                  Njirka Rybář - Profil | Čt 27.2.2014 19:36:34

                  Děkuji.

                  Takže je nejspíš vybráno Comfort Quattro :)

                  Jen se teď ještě dívám, či by nebylo lepší po finanční stránce nějaké lehátko, na kterém by se dalo hezky sedět i spát.

                    Nkarel kapřík kares - Profil | Čt 27.2.2014 18:34:39

                    Zkus od giants fish stojí asi 1800Kč a je pohodlný a lehký asi 3kg.Já ho mám taky.

                      NAtila33 - Profil | Čt 27.2.2014 18:00:24

                      Dvě sezony vlastním toto křeslo které je podle mě úplně stejné jak Mivardi Comfort Quattro a chci dodat že je perfektní a zvednutím opěradel si zvolíš polohu jakou potřebuješ,zatím obrovská spokojenost

                        Ntruhlmark - Profil | Čt 27.2.2014 17:26:36

                        jirka Rybář >>

                        co říkal u Kapříka tak na 2-3 noci v pohodě na delší prý už to není ono. Otestuju od zítra do pondělí a dám vědět;)

                          NDonn79 - Profil | Čt 27.2.2014 17:07:19

                          jircek >> Já na něm seděl jen chvilku,takže vůbec nevím a nemůžu soudit.Ale stejně,kdyby došlo na lámání chleba,tak bych do něj nešel,jeto nad můj rozpočet.
                          Ale díky za info,možná někdy nato rozpočet bude .-)
                          S pozdravem J.

                            Njircek - Profil | Čt 27.2.2014 16:16:17

                            Donn79 >> To JRC neni uplne dobry, mam jej dva roky a stve me na nem konstrukce, kdy pod stehniskama mas prepazku, ktera pri delsim sezeni malinko tlaci :)

                              NPatrolGR - Profil | Čt 27.2.2014 13:31:51

                              pslany >> Nechci rýpat ale pět let se asi ani nevyrábí

                                Nkostalovo - Profil | Čt 27.2.2014 11:02:01

                                Přidám jenom souhlas,také vlastním Mivardi Comfort Quattro a velká spokojenost.Křeslo je robustní,bytelné a pohodlné,ale přitom velice lehké a stabilní.Myslím že za ty peníze hodně muziky.

                                  NSikulam - Profil | Čt 27.2.2014 8:35:01

                                  Již druhý rok mám křeslo Mivardi Comfort Quattro.
                                  Za ty peníze je fakt dobrá stabilní a odolné. Na to že je to Mivardi tak mohu doporučit
                                  http://www.mivardi.cz/produkty/lehatka-kresla-spaca​ky/kresla/kreslo-comfort-quattro/

                                  Mám 198cm a kolem 110kg, takže křeslo dostává docela zabrat :-)

                                    Ndaniels - Profil | Čt 27.2.2014 8:16:50

                                    jirka Rybář >> opravdu škoda že je už nedělají jedině se zeptat na firmě jestli nááááhodou nějaké ještě zapomenute ve skladě nemaji za to nic nedaš http://www.deltaplus.cz/

                                      Njirka Rybář - Profil | Čt 27.2.2014 7:06:29

                                      daniels >> na Delty slýchávám jen chválu.

                                      Na ryby jezdím též autem, ale ne všude se dá dostat až k vodě.