Fox Stalker, Stalker Plus, Horizon Pod - fotky, zkušenoti, postřehy atd...

Zdravím, chci si pořídit jeden z těchto stojanů. Bohužel jsem ani jeden neviděl na vlastní oči a tak by mě zajímaly Vaše postřehy, fotky v různých situacích, abych si udělal obrázek. Chci se začít věnovat lehčí kaprařině, stojan použiji jako alternativu k zavrtávačkám, nejčastěji tedy použiji pruty 3m 2,5lb, ale párkrát do roka bych stojan použil i na vyvážku s 3.6m klacky (asi jen mola, takže žádnej extrém). Rozhodně neprahnu po lešeních (skypod, ranger apod.). Pokud někdo víte o nějaký prodejně, kde by se dali omrknout, sem s tím. Dík za Váš čas...

Který z těchto stojanů?

A) FOX Horizon 20%

B) FOX Stalker 10%

C) FOX Stalker plus41%

D) Jiny..29%

Od 4.4.2013 hlasovalo 153 čtenářů.

Klikař - Profil | Pá 12.12.2025 21:33:42

jurasoft >> ne nevejde !

    visage - Profil | Út 9.12.2025 17:51:45

    jurasoft >> link ?

      Kordis - Profil | Po 11.8.2025 16:13:23

      jurasoft >> Vyprdni se na kýčové figurky. Tim to jen zabiješ.

        Kordis - Profil | Po 11.8.2025 15:58:04

        Můžu ti vytisknout toto:

          haas - Profil | Po 11.8.2025 14:09:38

          Pindˇa >> fantazii se meze nekladou ...do zaluda klip na vlasec a je to tuty

            Pindˇa - Profil | Po 11.8.2025 13:54:38

            jurasoft >> Tady se vyřádiš, oživ to vkákno, ať je sranda
            https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=639907&action=pics#bottom

              haas - Profil | Po 11.8.2025 13:17:57

              jurasoft >> jasně v pohodě 👍 budu hledat za Tebe ať se dílo podaří a u vody jsi originální 👍

                Kuban - Profil | Po 11.8.2025 13:09:06

                Bych misto telicka swingeru pridelal sprej na medvedy,ktery by se pri jizde aktivoval,zdolavacka by hned dostala jinej rozmer🤓

                  haas - Profil | Po 11.8.2025 13:06:52

                  jurasoft >> Juro kamaráde mám takový vnitřní pocit že ti už začíná jebat víc než nám tady .....vždyť jsi teď pořídil mini Foxy a psal jsi že jsi v pohodě a já tě tak bral že jsi v pohodě ale tohle ? 🤷🤷🤷ale možná sis chtěl udělat nebo chceš do budoucna tu radost si teprve udělat ...... Už máme roky .....🤣

                    Pindˇa - Profil | Po 11.8.2025 12:37:11

                    jurasoft >> 😁

                      Pindˇa - Profil | Po 11.8.2025 12:28:56

                      jurasoft >> Nejlepší budou Pat a Mat

                        haas - Profil | Po 11.8.2025 11:35:20

                        Donrybarios >> no comment 🤷🤷🤣🤣

                          Donrybarios - Profil | Po 11.8.2025 11:22:08

                          Pane jo... Figurky ze Hry na olíheň pod pruty, to zní dospěle :DD

                            Pindˇa - Profil | Ne 10.8.2025 14:55:23

                            haas >> Pak je tady ještě ten nepřekonatelný chtíč, aspoň si omakat vyzkoušet, porovnat a pak to nechat bez povšimnutí ležet. 😁

                              Radek Ráliš - Profil | Ne 10.8.2025 14:39:54

                              haas >> Souhlasím a podepisuji 😉👍

                                haas - Profil | Ne 10.8.2025 14:10:07

                                jurasoft >> já už nechci nic ...ryb pokoj je plný mám už dokonce i lednici na krmení ale víš jak dopisu a jdu mrknout na bazar co kdyby ...... 🤣🤣🤣 A podle toho jak sledují zde některé ostatní tak jsem mnohdy snurkař proti jiným co tady do toho vrazeji jen kvůli tomu že se jim to líbí 🤣ver že jsi ještě neskončil pořád budeš nakupovat a pak to odsunovat dál do kouta a přijde třeba čas kdy začneš navštěvovat více vod pořídis 12 pruty a bude spokojený jiná voda zjistíš že se ti tam líbí ale ejhle hází se tam 130+ a zjistíš že 12 to nedávají tak pořídis 13 a k tomu navíc navijáky s kónickou cívkou a tak to půjde pořád dál a dál navštívit menší vodu 12 na nic tak pořídis 10 Ft a zase navijáky a další věci k tomu všemu ......myslím že to tak má většina ne jenom já 🤷🤷🤷

                                  haas - Profil | Ne 10.8.2025 13:44:00

                                  Pindˇa >> počkej až začne řešit čluny a velké lodě 🤣

                                    Pindˇa - Profil | Ne 10.8.2025 13:41:58

                                    Hoši, jen žádný výčet, nebo Jura místo akvárka, prodá i kvartýr 😁

                                      haas - Profil | Ne 10.8.2025 13:36:58

                                      Klikař >> 👍👍👍👍

                                        Klikař - Profil | Ne 10.8.2025 13:31:46

                                        haas >> při čtení tvého příspěvku jsem zažil Déjà vu.
                                        Tohle podepišu. Amen🤣🤣🤣

                                          Donrybarios - Profil | Ne 10.8.2025 13:18:27

                                          haas >> Do kamene tesat :DD

                                            haas - Profil | Ne 10.8.2025 12:49:47

                                            jurasoft >> rybaření je o pocitu nemůžeš počítat peníze jinak se brzy zblaznis až zjistíš kolik píčovin úplně zbytečně nakoupis a kolik zbytečnosti ti bude už navždy ležet ve sklepě ..... Je to o chvilkové radosti z nové koupené věci která ani fungovat nebude jak si představuješ a takhle to půjde pořád dokola 🤷🤷🤷💰💰💰 už mám doma 13 hlásičů 2 rodpody 8 zavrtavacek 2 podběráky 3 vaničky 12 navijáku 4;bivaky 2 spacáky 2 postele 4 židle 14 prutů a ostatní věci už ani nehodlám počítat 🤣