Jaké křeslo do 2 000kč,- ?

Diskuzí je tady na tohle téma dost, ovšem staré,
Proto jsem založil nové, neboť každý rok jsou i nové křesílka.

Otázka je jasná, jaké křeslo do 2 000Kč, max. + 500Kč.
Děkuji ;)

Navíc v okolí žádnou lepší prodejnu nemám, kde bych se mohl podívat a vyzkoušet.

Docela se mi líbí tyhle:
http://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/37-1-sedacky-kresilka/0/5/3514-rybarske-kreslo-Sona-Excellent-03-s-podperkami

http://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/37-1-sedacky-kresilka/0/5/3535-rybarske-kreslo-Sona-Partner-Extreme-s-podperkami

moje výška : 180

Nstandas - Profil | Ne 6.4.2014 21:43:39

JOP >> koukni na můj odkaz níže je to pecka. :-)

    NZdenal77 - Profil | Ne 6.4.2014 21:43:38

    metalbrute >> jj já v křesle přes den taky rád pochrupuju..na noc ale valím do spacáku a lehátka, ne že bych v dřívějších dobách ale taky nespal kde jak.. no asi jako každý :-)

      NKrkenek - Profil | Ne 6.4.2014 21:39:55

      sasík >> Taky sem snim nadmíru spokojenej a v Braunstaru víkendova akce 1500kč Mivardi Comfort Quatro ma u mě za 1.

        Nmetalbrute - Profil | Ne 6.4.2014 21:39:00

        Pallermo >> aspoň za snahu :-)
        http://www.parys.cz/kresla-rybarska-rybarske-kreslo​-anaconda-teepe-chair.php?_ShopSearch%5BSearchType%​5D=0 ale já jí kupoval ještě za starší cenu, teď když to vidím, tak bych asi ten nápis GF přežil. Nic proti GF, ale anaconda je mi nějaká sympatyčtější.

          NPallermo - Profil | Ne 6.4.2014 21:32:14

          metalbrute >> ty dekujes me za co:? :D mrknu na anakondu taky teda jeste se

            Nmetalbrute - Profil | Ne 6.4.2014 21:32:05

            Zdenal77 >> válecí je nejvíc, na to jsem to koupil, aby se v tom dalo klimbat aniž by tě pak bolelo celý tělo. V nouzi s tím dáš i noc. Hodíš nohy na kýbl a můžeš ho řezat.

              Nmetalbrute - Profil | Ne 6.4.2014 21:30:33

              Pallermo >> To GF mám, akorát je na něm zn. ANACONDA - taky z Párysu, takže pokud přemýšlíš, můžu jen doporučit :-) měl jsem ale na mysli něco kompaktněšího. Každopádně díky.

                NPallermo - Profil | Ne 6.4.2014 21:30:21

                Zdenal77 >> prave taky si rikam no :D

                  NZdenal77 - Profil | Ne 6.4.2014 21:26:03

                  Pallermo >> ta první bude pohodlnější..na delší sezení taková víc válecí :-)

                    Njariss - Profil | Ne 6.4.2014 21:20:00

                      NJOP - Profil | Ne 6.4.2014 21:15:12

                      Nakonec jsem koupil od Elektrostatyk - Polar FK5 a zatím naprostá spokojenost.

                        Nneviscarp - Profil | Ne 6.4.2014 21:09:37

                        neviete poradit dobry lacny obal na kreslo asi nejaky uneverzalny, mam kreslo F5R, a nechcem vela investovat videl som ze tie obaly na kreslo stoja pomaly tolko ako samotne kreslo,dikes

                          NZdenal77 - Profil | Ne 6.4.2014 21:05:32

                          JOP >> http://www.red-fish.cz/kreslo-sona-partner-grand-al​u-p3610 tohle vlastním druhým rokem a jsem totálně spokojený, je to opravdu velké a pohodlné křeslo.

                            Nmixif - Profil | Ne 6.4.2014 20:57:39

                            Tez vlastnim F5R Elekrostatyk. Mam 197cm 120 kg. A naprosto v pohode. I klouby. Mam ho v maskovane barve. A nikde se nic netrha nebo neohyba. A ze uz zazilo. A za litr se da sehnat.

                              Njariss - Profil | Ne 6.4.2014 20:53:51

                              metalbrute >> Několik sezón používám křeslo F5R. Poměr cena - výkon předčil mé očekávání. Uváděná nosnost 130kg, ale unese více. Otestováno. Přidělávám při transportu popruh za područku a nohu, pak můžu kráčet kraj světa.
                              Více info můžeš načrpat třeba tady:
                              http://www.rybarskepotreby-shop.cz/kreslo-rybarske-​f5r-barva-zelena-517.html
                              Pokud chceš křeslo bez područek, tak hledej označení F5.

                                Nsasík - Profil | Ne 6.4.2014 20:48:53

                                ahoj, mám rok Mivardi Comfort Quatro, je super, lehké a pohodlné, myslím že už to tu bylo, tak se přidávám :)

                                  Nmetalbrute - Profil | Ne 6.4.2014 20:44:43

                                  Zdravím Vás kolegové, trošku to tu oživím páč se mi nechce zadávat nová diskuze, zase kvůli křeslu. Némá někdo nějakej dobrej tip na lehký, skladný pohodlný křesílko na kratší vycházky? Něco co prostě vezmu do volný ruky a jdu. Jo a ještě.... nemuselo by stát nějakej nekřesťanskej ranec a mohlo by mít nosnost 110kg.

                                    NJOP - Profil | Út 11.3.2014 20:36:12

                                    Vlastníte někdo křeslo s výškou opěradla 80 cm? Našel jsem pouze Sona Excellent 03 s podpěrkami.

                                    Nebo ještě jinak - minimální opěradlo 75 cm, ale pořádně vypolstrovaný sedák - to by také ještě šlo.
                                    V podobné cenové relaci (no ... do cca 3 000,-Kč). Jde mi o to, abych už předem věděl, po čem se pídit na ozkoušení a nebloumal po obchodech zbůhdarma.

                                    Díky za vaše případné zkušenosti a postřehy.

                                      Npetr07 - Profil | Út 11.3.2014 13:34:48

                                      jirka Rybář >> Tohle křeslo vlastní kolega,po pár úpravách je celkem v pohodě,ale já bych takové těžké monstrum tahat nechtěl.