A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NBušák - Profil | So 9.1.2016 19:09:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jsem z tý Mandrinky tak zblblej že jsem uplně zapoměl v 18 hodin na večeři,dal jsem jí o hodinu pozdeji,to klidně smázni

      Nzelí - Profil | So 9.1.2016 19:08:18

      TEZAR >> jako mam ho vytahnout z teraria??Mno ty me davas:-)))) A co treba Gaviala by jsi nechtel??:-))

        Njaa1959 - Profil | So 9.1.2016 19:08:06

        TEZAR >> Tak teď už jen doufat že ten váš kačer nebude převlečená kachna.

        Samice se tak změní v neplodného samce a získá kachní zbarvení. Kachnička mandarínská je jediným druhem kachny, který se nemůže křížit s ostatními druhy. Počet jejích chromozomů se totiž liší od počtu chromozomů ostatních druhů

          NTEZAR - Profil | So 9.1.2016 19:02:28

          zelí >> Až půjdeš zas do ZOO,vzpomen si na mě-potřeboval bych samce KAJMANKY ! -)))))))

            NTEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:59:16

            jaa1959 >> Ale křížence jsem vlastně nikdy neviděl-jen čisté Karolínky i Mandarínky-takže to zřejmě nejde.Ten pán u nás je měl a množil léta společně a nekřížily se mu.

              Njaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:55:00

              TEZAR >> Kachnu nelze, ale kačer myslím může oplodnit jinou. Ale je to výcuc z prstu.

                Nzelí - Profil | So 9.1.2016 18:52:08

                Bušák >> Bohušu ja ji jenom prinesl,tak proto jsem ji poznal.Jinak bych vedel prdlacku:-)))

                  NBušák - Profil | So 9.1.2016 18:51:51

                  TEZAR >> tak to jsem chtěl slyšet,paráda

                    NBušák - Profil | So 9.1.2016 18:51:02

                    koukám že je to tady samej ptačí odborník,sranda mušššííííí bejt

                      NTEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:50:51

                      Bušák >> Na GOOGLE jsou fotky obou,ale ta na Vltavě by měla být holka k tomu našemu mandarínákovi.-)

                        NBušák - Profil | So 9.1.2016 18:49:54

                        jaa1959 >> kdepak ,to je pohodář po mě

                          Njaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:49:49

                          zelí >> Jen jestli byly dobré cedulky na volieře?

                            NTEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:49:23

                            jaa1959 >> Možná by to šlo-ta podoba je zarážející i přes tu vzdálenost původního výskytu.-)

                              NBušák - Profil | So 9.1.2016 18:48:46

                              TEZAR >> ty mi dáváš,tak je tam i Karolínek, i samička Mandarinka ? o Mandariňákovi víme to je jasný

                                NTEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:47:39

                                zelí >> JE.-)

                                  Njaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:46:36

                                  Bušák >> A co na to Adolf? A nežárlí že máš novej foťák a věnuješ se jinejm:-)

                                    NTEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:46:22

                                    Tak jsem juknul do GOOGLE a jestli nekecá,tak je tam pár Mandarínek i Karolínek a měla by to být ta Mandarínka.

                                      Njaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:44:38

                                      Bušák >> To jsem si voddych.

                                        NBušák - Profil | So 9.1.2016 18:44:33

                                        jaa1959 >> trošku cukrovka a vysokej tlak,snad nic víc,jo s hubnutím,omezil jsem chlast a jím malý porce

                                          NBušák - Profil | So 9.1.2016 18:42:10

                                          jaa1959 >> Mandarinky se prej nekříží z žádnou kachnou,to vím naprosto přesně, jako v tom filmu Černý baroni