A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

b.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Bušák - Profil | So 9.1.2016 18:39:59

    TEZAR >> souhlasím

      jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:39:51

      Bušák >> Jsi nemocnej:-) Nebo to má něco s tím hubnutím?

        jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:38:50

        TEZAR >> Křížit rasy to nee, to není v módě:-)

          TEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:38:41

          Bušák >> Ty si je pleteš odjakživa...-)))))))))

            Bušák - Profil | So 9.1.2016 18:38:15

            jaa1959 >> to je tím že pomalu nechlastám

              zelí - Profil | So 9.1.2016 18:38:05

              TEZAR >> je to mandarinka,vim co kradu ne:-)))

                Bušák - Profil | So 9.1.2016 18:36:34

                jaa1959 >> Ten Tezar mě uplně zblbnul

                  TEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:35:10

                  Bušák >> Naopak-potřebujem Mandarínku.-))) Já fakt ještě nevím na sto procent,ale doufám,že to je ona.

                    Bušák - Profil | So 9.1.2016 18:34:56

                    tak co kucí je to samička Mandarinky ?

                      jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:34:42

                      Bušák >> Bohušu, Bohušu. To ten zlaťák:-)))

                        Bušák - Profil | So 9.1.2016 18:32:57

                        TEZAR >> to by bylo špatný,já tady chci samičku Karolínku,a co to teda asi je ? oprava Mandarinku

                          TEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:29:45

                          zelí >> Díky.-)

                            TEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:29:20

                            Bušák >> Ted jsem koukal na samice těch Karolínek a abych řekl pravdu,už si nejsem tak jistý...Jen se mi zdá,že tahle má trochu chocholku a to ty samice karolínek prý nemají...

                              zelí - Profil | So 9.1.2016 18:25:44

                              TEZAR >> to neva,ale fotky moc pekné na to ze to je kompakt.Čiste,ostré!!!

                                Bušák - Profil | So 9.1.2016 18:24:50

                                TEZAR >> tak to je paráda,budou mladý

                                  TEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:19:37

                                  zelí >> Jo,to bude můj problém-mám poškozený barvocit.

                                    jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:17:20

                                    zelí >> Ať si křičí, dneska stejně nikdo nikomu nepomůže:-)

                                      jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:16:25

                                      zelí >> Ale má tam dole MRK, a to je něco špatně! Jen nevím co? Ale tady v debatě to nevadí:-)

                                        zelí - Profil | So 9.1.2016 18:14:31

                                        jaa1959 >> jsem ji ukradnul ze ZOO a jak potvora v tramvaji křičela:-)))

                                          jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:14:05

                                          TEZAR >> Byl jsi jí učesat :-)