A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

b.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    zelí - Profil | So 9.1.2016 18:13:49

    TEZAR >> koukam ze uz tomu propadas a mel by jsi navstevovat akademicke debaty vedle v jadru:-)))

    Jinak dobré na začatek!!!

    p.s.ale opatrne s tou sytosti a barvama( ber to jako dobre minenou radu ) nekdy méně znamena vice

      TEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:11:18

      jaa1959 >> To mě taky napadlo.-) Tady je v Komořanech před pár lety choval pán na zahradě a ted tam má jen čínský na maso.Tak jsem si říkal,jestli je tam nepustil on.Ale ta kachnička tam donedávna nebyla.

        jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:06:03

        zelí >> Přiznej se :-)))

          jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 18:05:43

          TEZAR >> Mě připadaj úplně stejný:-) Ale kde se tam najednou vyloupla, že by zelí:-)))

            TEZAR - Profil | So 9.1.2016 18:04:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            zelí >> Zkoušel jsem trochu upravit tu modřinku.

              zelí - Profil | So 9.1.2016 17:57:00

              TEZAR >> Budeme se modlit

                TEZAR - Profil | So 9.1.2016 17:48:52

                jaa1959 >> Mě to zezačátku u té vody taky spletlo.-)

                  TEZAR - Profil | So 9.1.2016 17:47:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  zelí >> Je opravdu moc pěkná.-) To by byla paráda,kdyby tu vyváděli mladé mandarinky.-)

                    jaa1959 - Profil | So 9.1.2016 17:46:05

                    TEZAR >> Chtěl jsem tam fouknout samičku Karolínky:-)

                      zelí - Profil | So 9.1.2016 17:38:48

                      TEZAR >> dnes jsem rano nez jsem jel krmit ptaky neco o nich četl a zrovna jsem si rikal ze i ta samicka je peknááá!!!

                      Tak to mam stejnou radost jako ty!!!!

                        TEZAR - Profil | So 9.1.2016 17:36:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        zelí >> BINGO !!! A pak,že se nevyznáš.-) A je jen kousek od toho samce-tak se doufám brzy sejdou.-)

                          zelí - Profil | So 9.1.2016 17:29:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          TEZAR >> samicka Mandarina Jáááááá vííííííííííííím !!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            TEZAR - Profil | So 9.1.2016 17:23:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            A něco,z čeho mám strašnou radost-dnes jsem objevil...-CO TO JE??? Hádanka.-)

                              TEZAR - Profil | So 9.1.2016 17:21:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnes zajímavý melanický kačer březňačky.

                                keltt - Profil | Pá 8.1.2016 22:58:35

                                Bušák >> Nejsem, v AOPK myslím není.

                                  zelí - Profil | Pá 8.1.2016 22:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  takovy kousek chybel k dokonalosti fotky a strasne bych si ji cenil

                                  ....racek takovej obyč.ptak ale dela radost kazdemu fotografovi a mě obzvlášt

                                    zelí - Profil | Pá 8.1.2016 22:54:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    mam rad tyhle ptaky

                                      Bušák - Profil | Pá 8.1.2016 22:50:01

                                      TEZAR >> no prostě uvidíme,hlavně aby neodletěli,je na co koukat

                                        TEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 22:47:24

                                        Bušák >> Labutě se spíš ubrání.Pro ty husy ideální ostrov-pokud nedostane povodí nápad to tam sekat...

                                          Bušák - Profil | Pá 8.1.2016 22:44:35

                                          TEZAR >> to zase jo,ale na tůních hnízdí hodně ptáků,labutě uplně v pohodě,ale ostrov by byl lepší