A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Nkeltt - Profil | Pá 8.1.2016 22:43:58

      NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 22:42:20

      Bušák >> Ale choděj tam psi-na ostrově by měly svatej pokoj.

        NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 22:39:15

        TEZAR >> jestli to je páreček tak proč ne,nebo na tůně,tam je rákosu a trávy hafo

          NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 22:37:42

          keltt >> nejsi ty náhodou Petr P-----a?

            NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 22:36:00

            keltt >> A na ten ostrov by se usadit mohly-nesekaná tráva,u břehu rákos a nikdo tam neleze.-)

              Nkeltt - Profil | Pá 8.1.2016 22:32:14

              Denny >> Ornitologická společnost, pod křídly Bird Life International v ČR.

                NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 22:27:21

                zelí >> Jo,je to mazec!-)

                  NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 22:25:33

                  zelí >> Lado tady prsi,jestli to umrzne..Uz aby se zase ukazal mraz a slunicko.Hned vyrazim taky k rackum a kachnam.

                    NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 22:24:08

                    keltt >> Co je Birdlife,preklad vim,ale to je nejaka organizace,ornitologove nebo tak neco?

                      Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 22:18:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      TEZAR >> uz kvuli tomuhle mumraji se tam zase vratim az bude slunečno.Strasne rad fotim ty akce mezi kachnama a rackama.Sice vyjde kazda 15 fotka ale pak to stoji za to:-))

                        Nkeltt - Profil | Pá 8.1.2016 22:18:12

                        TEZAR >> Každopádně nějaká vazba tam bude. Na Smíchově je Birdlife, zřejmě o nich vědí. To zahnízdění by bylo megasuper :-)

                          NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 22:13:09

                          zelí >> Podle mě je to ona a přilítla k ní ta mladší.

                            NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 22:10:57

                            keltt >> Mám pocit,že minimálně jedna z nich byla odchovaná uměle-je tu už několik let a od začátku krotká.

                              Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 22:09:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              s krouzkem

                                Nkeltt - Profil | Pá 8.1.2016 22:05:47

                                TEZAR >> Husy hnízdí pouze ve svém rodišti, ale myšlenka hezká. Labuť je už více zcivilizovaná, ke hnízdění nutně nepotřebuje rákos a traviny.

                                  NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 22:04:16

                                  Bušák >> Třeba na ostrově by byly v bezpečí a v klidu-to by byla pecka!

                                    NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 22:03:25

                                    TEZAR >> schání tě u nás Ivana,problém s psama

                                      Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 22:02:27

                                      TEZAR >> ja ji mam s tim krouzkem

                                        NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 22:01:31

                                        TEZAR >> tak to bude třeba ona,tím pádem by mohly zahnízdit,to by byla paráda,

                                          NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 22:01:19

                                          zelí >> Dík-ještě,že jsem dneska vyrazil k vodě.-)