A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 22:00:29

    Bušák >> To by mě roublo!-)

      NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:59:54

      Bušák >> To nemám-tenkrát jsem ten kroužek moc nesledoval,ale ten oprýskaný zobák má stejný.

        Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 21:59:54

        TEZAR >> moooc pekné!!!

          NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 21:59:32

          TEZAR >> takhle cvaknout ledňáčka to by byl goollll

            NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:58:36

            Denny >> Díky.-) A já to chtěl ještě u vody vymazat-jak blbě vidím,tak se mi to zdálo na prd.-)

              NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 21:58:09

              TEZAR >> a máš s kroužkem ? takhle to asi nepoznáme leda nějakej odborník

                NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:57:09

                Bušák >> Byla to náhoda-koukala na mě a odlítla až po několika fotkách.Navíc bylo ještě sluníčko.-)

                  NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 21:55:34

                  TEZAR >> Nadhera.

                    NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:54:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bušák >> To je ona-ještě když tu byla sama.

                      NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 21:50:44

                      TEZAR >> to bych měl taky,já to prostě neumím,vemu ten foťák a zahodím

                        NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:50:35

                        Denny >> SONY-kompakt.

                          NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:49:59

                          keltt >> Kdyby nám tu zahnízdily byl bych moc rád-labutě tu hnízděj všude.-)

                            NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:48:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Bušák >> A ještě blíž! A žádnej výřez ani úprava!!! Mám velkou radost!-)))))

                              NLutra - Profil | Pá 8.1.2016 21:48:30

                              jaa1959 >> u ná sna Vysočině o něm vím taky. L.

                                NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 21:48:08

                                TEZAR >> paráda

                                  NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 21:47:12

                                  TEZAR >> Nikon nebo canon?

                                    NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 21:46:56

                                    keltt >> žádný jiný tady v okolo nejsou

                                      NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:46:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Bušák >> A šel jsem kousek blíž...

                                        NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:44:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Bušák >> U torkasu jsem zkusil vyfotit tuhle neposednou krasavici...

                                          Nkeltt - Profil | Pá 8.1.2016 21:44:22

                                          TEZAR >> V tomto období se vzájemně berou jako hejno, opodál jich bude zřejmě víc. Vzhledem k současnému počasí se není čemu divit, že tu jsou, některé populace už ani tažné nejsou.