A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 21:42:58

    TEZAR >> máš nějakou fotku tý starý,já ne já to hnedka co to sem fláknu většinou mažu,řekl bych že byla starší a měla myslím i jinej kroužek

      NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 21:40:34

      TEZAR >> když jsem je krmil tak je taky pěkně naháněl

        NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:38:37

        Bušák >> Ta bez kroužku je nová a mladší,ale ta kroužkovaná je podle zobáku určitě ta naše stará známá.Asi si kejháním přivolala tu druhou.-)

          NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 21:38:29

          TEZAR >> možná ten kroužek dostala teďka někdy ,tak si teprve zvyká

            NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:36:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            A takhle zaůtočil na kačera březňačky.

              NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 21:35:37

              TEZAR >> že jsou to jiný?tyhle jsou mladší než ta stará legenda

                NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:34:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Pozoval jak manekýn.-)

                  NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:33:22

                  keltt >> Aha,ale stejně jsem rád,že není jedna sama.

                    NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:31:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Byl tam i náš krasavec.-)

                      NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 21:29:59

                      TEZAR >> Husi je tady obrovske mnozstvi,stovky a stovky.Kdyz vyvadeji housata,je to uzasny.Ti jerabi se tady ukazuji z jara a pak kdyz uz litaji mladi,jinak se drzi za mstem,ale je to zde beznej ptak,zadna vzacnost.Tady v oblasti,kde byslime je vzacnost labut,ta se tady ukaze jen na tahu.

                        Nkeltt - Profil | Pá 8.1.2016 21:26:35

                        TEZAR >> I když tam byly pouze 2, tak to pár být nemusí, pouze si pomáhájí.

                          NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:23:06

                          Denny >> Díky.-)Dneska mi udělala radost modřinka,ale dám jí až později.-) Ty jeřábi a husy ve městě musí být neskutečná paráda-u nás si to nedovedu představit.

                            NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:20:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Bušák >> Tý kroužkovaný se prstýnek moc nelíbí.-)

                              NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 21:19:46

                              TEZAR >> Mas to krasne ciste.

                                NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 21:19:14

                                TEZAR >> Je to takove napul.Na jednu stranu se te boji a na druhou uprostred mesta pristanou jerabi a sbiraji na hristi.No a husy ,to je kapitola sama pro sebe.Opatrnej ptak,ale mlade vysedi vedle baraku a pak je prevadi pres silnici,tak ze na deset minut ochromi pul mesta :-))

                                  Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 21:18:03

                                  Se tam zase k vam vypravim,uz se mi po tech vasich ptackach styska:-)))))

                                    NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:13:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Bušák >> Byly tam ty husy-bude to asi pár.

                                      NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:06:34

                                      Bušák >> Budou tam do jara.

                                        NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 21:02:14

                                        TEZAR >> tak to je paráda,já bych je tím mím foťáčkem stejně necvaknul,ale stejně mě to mrzí že sem je neviděl

                                          NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 21:01:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Denny >> Máte tam ještě divočinu,u nás si už hodně druhů zvyklo na lidi.