A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 20:57:56

    Bušák >> Dneska tam byli tři a jedna holka.

      NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 20:52:22

      TEZAR >> to je furt tady ten u nás jak je tam jen jeden?

        NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 20:45:53

        TEZAR >> Tady,jakmile jdu k pobrezi,tak okamzite odplouvaji dal na vodu a na stojakach mizi v rakosi.

          NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 20:41:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Denny >> Tyhle taky nepřijedou ke břehu-březňaček mám kolem sebe spoustu,ale chocholačky jen na řece.Oni nejdou na pečivo-loví tam vodní plže.

            Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 20:38:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jirka0 >> a to je presne ono to co me bavi!!!!

            Jestli si videl moje posledni volavky tak ten samej problem a na vic jeste umocnen spatnou svetelnosti

              NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 20:25:43

              TEZAR >> Paradni,ja se k nim vubec nedostanu,jsou opatrnejsi nez husy :-(

                Njirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 20:23:39

                zelí >> Je to foceno přes keře u polní cesty,ruční ostření,AF se nechytal,nebo chytal ale všeho jen né srny :-)

                  NErva - Profil | Pá 8.1.2016 20:21:59

                  zelí - Ale podle všeho jde o to, že pravděpodobně za naše peníze si tam bude někdo podnikat , tedy někdo , státní podnik povodí Moravy !!!!!

                    Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 20:18:19

                    jirka0 >> Jako je to skoda,ale pro me jsou fakt nekdy tyhle fotky daleko vice nez cisty snimek.Proste se musis vyporadat s nečim co tam nema v podstate byt a je jen na sikovnosti fotografa co dokaze.A tady je to proste bomba!!!!!

                      Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 20:16:46

                      Erva >> totalne zabitej ,znicenej revir a je mi z toho smutno.To bylo jedine co me drzelo u rybariny.Tim jak to vypustili a vzalo to povodi Moravy,tak je to naprosta konečna

                        NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 20:09:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ještě zepředu a jeho holka.

                          Njirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 20:08:10

                          zelí >> Díky :-) škoda že před tou srnou bylo asi stéblo nebo větvička,má to vidět přes krk a hřbet

                            NErva - Profil | Pá 8.1.2016 20:06:39

                            zelí - Já musím koupit někde zítra dnes jsem úplně zapoměl :-((((((

                              NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 20:05:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Moc se mi líbí.-)

                                NErva - Profil | Pá 8.1.2016 20:04:27

                                zelí - Koukni do Plkárny , to je dílo !!!!!!! Tuším jsi tam jezdil !!!

                                  Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 20:02:40

                                  Erva >> no vidis to:-))))))))))))

                                  Ale zase jsem nakoupil krmivo a zitra muzu vyrazit krmit

                                    Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 20:02:03

                                    jirka0 >> no mohl by jsi to tam rozvirit temito krasnyma snimkama,uz mi tam z toho jebe:-))))!!!!

                                      Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 20:01:13

                                      jirka0 >> Jirko nadhera.!!!!!!!!!!!!! Mám rad tyhle snimky mezi prekazkama


                                      Ja jsem bohuzel bez auta a nemuzu nikam na policko k lesu vyrazit:-((((((((

                                        NErva - Profil | Pá 8.1.2016 20:01:07

                                        zelí - To je vidět ,už píšeš sám sobě :-)))))

                                          Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 20:00:04

                                          zelí >> no mohl by jsi to tam rozvirit temito krasnyma snimkama,uz mi tam z toho jebe:-))))!!!!