A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

b.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    TEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 20:00:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Bylo hezky,ale dost foukalo-chocholáčovi to bylo fuk.-)

      jaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 19:49:53

      Udělal jsem si jídlo, jsem promrzlej jak sobolí hovno:-) Ale ve Hřensku dva kluci pod bivakem.

        jaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 19:47:37

        jirka0 >> No jistě !

          jirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 19:30:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Denny >> U nás dnes po delší době sluníčko,jinak také zataženo.

            Denny - Profil | Pá 8.1.2016 19:25:57

            jirka0 >> :-))) Tady je obvzlast hnusne,zacalo tat,mrholi a je takovy divny sedivy mlzny opar,takze konzumuju moudra na mrku :-)

              jirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 19:25:32

              Denny >> a jak myslíš že by o tu nohu mohl přijít ?? mě nic nenapadá.

                jirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 19:24:22

                Denny >> Teď jsem tam juknul a už 54 příspěvků ,, sodoma gomora :-)

                  Denny - Profil | Pá 8.1.2016 19:21:34

                  jirka0 >> Ja myslim,ze tohle neni od zelez,jen moje domnenka.Ty zeleza nechavaji u tak slabych kosti,stavenych,jako je maji ptaci,tristive zlomeniny a obvykle ten dravec neprezije.Pokud ovsem nejakej dobetek nepouziva zeleza s ostryma hranama.Jenze to se delalo driv na odchyt potkanu.

                    Denny - Profil | Pá 8.1.2016 19:18:28

                    jirka0 >> Naopak to tam per,at se to trosku zvrhne zase na tu spravnou notu :-)

                      jirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 19:16:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      jiná,,, ta má obě nohy

                        jirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 19:14:26

                        jaa1959 >> Můžu srnu ? ale nic moc nečekej

                          jirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 19:13:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dnes jsem vyfotil káni a až doma jsem si všimnul že nemá nohu :-(
                          Bylo to na pastvinách kde mají trvale 400 ovcí a zřejmě tam prevíti nastražili železa,ale lítá v pohodě.

                            jaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 19:13:03

                            jirka0 >> To jsme na tom stejně, teda ne se srnama:-) Si sem dávej Jirko fotky když chceš.

                              jirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 19:08:22

                              zelí >> nic si z toho nedělej,,,také jsem je neznal když jsem je fotil poprvé :-)

                              Mám z dneška jednu srnu ale nechci u AD rušit ty akademické a nekonečné debaty :-)

                                jirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 19:05:01

                                TEZAR >> Jj :-)

                                  zelí - Profil | Pá 8.1.2016 19:00:25

                                  jirka0 >> a ja myslel ze jsem to poznal a zase nic:-(((

                                  ahoj Jirko zase te rad vidim.Už mas srny a bazanty na snehu??:-))

                                    TEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 18:59:51

                                    jirka0 >> :-) Samice.-)

                                      jirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 18:58:29

                                      jaa1959 >> teď koukám už to někdo napsal :-)))) ,,,,tak druhej :-)

                                        jaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 18:56:41

                                        jirka0 >> Já už jsem se tu přiznal že se ve vodních nevyznám:-)))

                                          jirka0 - Profil | Pá 8.1.2016 18:55:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          jaa1959 >> Morčák velký,,,ptáčníku :-)))))))))))))