A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Njaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 18:50:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Jel jsem přes kopce, bylo fantasticky.

      NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 18:50:44

      jaa1959 >> nejsem žádnej odborník

        Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 18:48:17

        jaa1959 >> jo tááák tak to je jináá:-)))

          Njaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 18:47:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          zelí >> Na Labi v Německu.

            Njaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 18:45:35

            Bušák >> To není, toho poznám i potmě:-))) Mělo to celou rezavou hlavu.

              Njaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 18:44:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              zelí >> Taky nevim, ono to ani neni vidět. Ale zobák to mělo jako kormorán, a bylo to natupýrovaný. Jel jsem fotit spíš krajinu.

                NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 18:43:57

                jaa1959 >> potápka roháč

                  Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 18:42:33

                  jaa1959 >> jako kdeze ty to ted vlacíš???

                    NTEZAR - Profil | Pá 8.1.2016 18:42:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    jaa1959 >> Zřejmě Morčák velký.

                      Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 18:41:59

                      jaa1959 >> potapka červenokrká??? Nevim

                        Njaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 18:41:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Když zapadalo slunce tak v dálce lovili Kormoráni. Měl jsem jen krátkej objektiv, táhnul jsem dva vláčáky.

                          Njaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 18:38:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tohle lovilo jako Kormorán, ale co to je?

                            Njaa1959 - Profil | Pá 8.1.2016 18:37:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Něco z dnešního výletu a vláčky. Konečně jsem po cestě narazil na Ťuhýka šedého. Stačil jsem jen taktak zabrzdit a vzal ho z auta.

                              Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 17:38:36

                              Erva >> dneska v Praglu od rana uplne jasno a gule jak sfina:-))) A ja v 3.pp garáži s bandou cigošu a ukrajinců:-))))

                                NErva - Profil | Pá 8.1.2016 17:36:27

                                zelí - Se taky musím zajít mrknout do hájku , tady bylo dnes taky vcelku pěkně , na chvilku spadla mlha , jinak furt šedivý kabát bez gule :-(((

                                  Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 17:33:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Erva >> Ja to mam rozvesene vsude okolo a pak se snazim fotit na okolnich vetvich,ale mam pochopitelne taky na gulach

                                    NErva - Profil | Pá 8.1.2016 17:21:51

                                    zelí - Jj., ale to jsem psal že se mě ta síťka nelíbila a pak ani ten špagátek na kterém vysela , ale mě se moc nelíbí fotky ptáčků při krmení , je to takové moc umělé :-((((

                                      Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 17:20:12

                                      Erva >> koukam si vytunil gule ( bez špagatku a sitky

                                        NErva - Profil | Pá 8.1.2016 17:16:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        zelí - Já už tam su , ty ptáčku :-)) A tady už mě "papá" :-))

                                          Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 17:12:13

                                          Erva >> šel bych vedle,tady je to o ptackach:-))))