A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NErva - Profil | Pá 8.1.2016 17:10:51

    zelí - Jasan chápu Laďo ,ale já to myslel přesně jak to napsal Karel ,jen mám obavu že to nebude pravda a že to dlouhé sklo dlouho nesundám , no v každém případě mám nabídku jej prodat za 7,5 tis. což se mě tedy za ty peníze moc nechce , kdyby alespoň 8 tis:-)))

      NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 17:08:44

      Erva >> Hele ty tajnustkari,tak uz ukaz nebo napis,do jakeho objektivu jdes,at se muzu pokocht a zkritizovat ti ho :-))

        NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 17:01:36

        Denny >> díky,mám teďka už lepší foťáček Canon IXUS 170 tak fotí trošku líp,fotím všechno na automat,jsem na ty ostatní programy hrozně levej,ale docela mě to baví

          Nzelí - Profil | Pá 8.1.2016 16:59:18

          Erva >> ale ja jsem se divil ze jsi ho vymenil jen proto ze jsi zvazoval a dnes i koupil jeste delsi sklo,takze ted ti tento bude k ničemu!! Ne z e bych schazoval jeho moznosti oproti setaku,asi tak:-)))))))

            NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 16:57:16

            Erva >> Ale houby,sam uvidis,jak se kratsi sklo hodi.Ja,kdyz jsem chodil jen s jednim fotakem a Tamronem,tak jsem byl kolikrat nastvanej,ze musim udelat par kroku dozadu,abych zaostril. :-)

              NErva - Profil | Pá 8.1.2016 16:50:15

              Denny - Ano je to krapet potahnuté na barvách tedy jemný nádech teplých barev a jemně doostřeno , jinak nic , ano kraslí opravdu pěkně a lím než Nikoňácký záklaďák 55-300 za který jsem to vyměnil a trošku doplatil a prej tak kreslí líp i než 70-300 od Nikonu která stojí téměř jednou tolik a furt se mě diví Zelí že jsem to vyměnil , ale teď co bude delší sklo mě asi bude fakt k ničemu :-)))

                NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 16:45:54

                Erva >> To sklo moc hezky kresli.Nejak upravovane?

                  NErva - Profil | Pá 8.1.2016 16:44:28

                  Denny - Hoj Karle ,ano je to Tamron 70-300 mm f4-5,6

                    NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 16:43:24

                    Erva >> Ahoj Radku,to je tou tristovkou?

                      NDenny - Profil | Pá 8.1.2016 16:42:58

                      Bušák >> Clovece na to jaky bylo pocasi tak dost dobry,palec nahoru.A slipku jsem na snehu nikdy nevidel.

                        NErva - Profil | Pá 8.1.2016 13:12:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Se mě zprvu schovávala :-))

                          NPoušťák - Profil | Pá 8.1.2016 11:01:23

                          Bušák >> jj.u vás mají klid a když je nezabije cigoš,tak si život prožijou dokonce.

                            NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:59:30

                            Poušťák >> jasný,hodně se křížej,ale to je škoda,na Labi je myslivci hnedka střílej,tady v Prase nemůžou

                              NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:56:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              a náš diamant vod

                                NPoušťák - Profil | Pá 8.1.2016 10:55:57

                                Bušák >> tahle šmrnclá napůl s divokou byla letos ve Francii u nás tři dny i s parťákem divokým kačerem a žrali nám z ruky

                                  NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:53:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  červenka

                                    NPoušťák - Profil | Pá 8.1.2016 10:53:22

                                    Bušák >> u nás jsou v ZOO,nemohl odtama uletět?Tak mu jí se zelím kupte...o)))

                                      NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:52:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      mix

                                        NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:51:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        vláček

                                          NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:48:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Poušťák >> je i dost bojovnej,uhájí si svůj prostor při krmení,škoda že nemá samičku