A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Nzelí - Profil | Čt 7.1.2016 22:43:25

    Poušťák >> Ted jsem četl jak žerou v Sýrii žerou listi ze stromu,protoze kocky a psy uz sezrali:-(((

      Njaa1959 - Profil | Čt 7.1.2016 22:40:33

      Poušťák >> Věřím, ale ještě jsem o tom ani neslyšel. Jednu chvíli toho bylo habakuk, když to kupovali snad do nemocnic? Z toho chovu to bylo tehdy čistý maso, dnes už by se to krmilo určitě taky nějakejma anabolikama či jakejma sračkama.

        NPoušťák - Profil | Čt 7.1.2016 22:26:59

        zelí >> o)))) to je ještě za komančů,kdy je kámoš choval..ale víš howning co je hlad..o)

          Nzelí - Profil | Čt 7.1.2016 22:10:43

          Poušťák >> prase,taky sezeres co se hejbe a ma kozich:-))))))))))))))))

            NPoušťák - Profil | Čt 7.1.2016 21:57:55

            jaa1959 >> vynikající a lepší než pečená je uzená.

              NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 20:31:56

              jaa1959 >> ty mi dáváš zase brouka do hlavy,no uvidím

                Njaa1959 - Profil | Čt 7.1.2016 20:29:14

                Bušák >> Jestli to není jen zimní oblek:-) My jsme jednou jednu picli na Labi a když jsem to vzal do ruky tak to pomalu chrastilo. Ale jinak fakt dobrota, zvěřina.

                  NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 20:17:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  jaa1959 >> máme v zátoce pěkně vyžraný,ale fotím radči ty mladý,masa tam je pro celou rotu

                    Njaa1959 - Profil | Čt 7.1.2016 20:15:49

                    Bušák >> Tu divokou bych nedal, už od pohledu je to kost a kůže. Teda alespoň ty co vídám na Labi.

                      NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 20:11:50

                      jaa1959 >> to byly ale určitě z chovů,tyhle jsou volně a mají prej hodně nemocí,ale lidi je stejně jedí,tepelnou úpravou se to prej zničí,já zatím žádnou nesejmul,možná že jsem blbej,prej mají dietní maso,a já se teďka pokouším něco váhy sundat

                        Njaa1959 - Profil | Čt 7.1.2016 20:06:51

                        Bušák >> Ty nutrie jsou výborný, už je to let co jsem jezdil je kupovat. Měl jsem na chalupě krb a na něm rožeň. Naložit, prošpikovat slaninou a česnekem. Pod tím rožněm jsem měl plech a do něj jsem dával na plátky nakrájené syrové brambory, které se tam pekly v tom výpeku z těch nutrií. Už mám u huby slinu jak jojo když si vzpomenu. Ještě že jsem si dnes koupil dva pořádný fláky krkovice(800gr).
                        Nechtěl jsem zasírat kolegovu diskusi.

                          NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 18:15:54

                          zelí >> ono je jich tady několik,když to projdeš od Jezerky do Komořan,tak určitě 5-6 kousků,ale na můj foťáček jsou daleko,a pod Baranďákem jsou ty Mořský rackové v půlce řeky,to se taky nechytám

                            Nzelí - Profil | Čt 7.1.2016 18:10:46

                            Bušák >> jojo vim,pred tou lodi jsem sedel na lavičce a odpocival po tuře co mi naordinoval dochtor Tezar:-)))))

                            Ale podle me to bude on,lita tam a zpet

                              NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 18:07:52

                              čabansumak >> dravci jsou neustále hodně plachý,na ty se já vůbec nechytám

                                NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 18:05:48

                                zelí >> ne tenhle je až pod Modřanským jezem u tý velký lodě na těch pontonech

                                  Nzelí - Profil | Čt 7.1.2016 17:33:31

                                  Rybkin >> pekné chystam se na ne v sobotu jestli bude trochu prijatrelne svetlo!!!

                                  Jinak jsou tam pekne rozestavene gracie:-))

                                    Nzelí - Profil | Čt 7.1.2016 17:32:17

                                    Bušák >> ahoj Bohušu u potoka co teče do Vltavy u mandarina???

                                      Nčabansumak - Profil | Čt 7.1.2016 15:33:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jsou opatrní,nejde se dostat blíž.

                                        NRybkin - Profil | Čt 7.1.2016 12:51:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        zelí >> Dneska tam byly tři,bohužel na mě daleko ač jsem se jim pokoušel všelijak nadbíhat blíž jsem se nedostal:-(

                                          NErva - Profil | Čt 7.1.2016 12:48:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Cajzik - Dík , ale dají se udělat daleko lepší , což se mě zatím nepodařilo , chci jej na větvičce i z jeho odrazem na vodní hladině , ale tohle bude asi nemožné bo si sedne většinou na větev cca. 80cm nad hladinou a dostat obojí do hledáčku tak aby to bylo koukatelné bude asi problém a navíc nějaké příjemné pozadí :-)))