A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:46:35

    tohle mě dost baví,jak ta voda lomí ty jejich krky

      NPoušťák - Profil | Pá 8.1.2016 10:45:18

      Bušák >> jj.je jako z umělé hmoty až neskutečný i ty barvy

        NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:43:53

        Poušťák >> oni jsou tyhle kačírci krásní všichni,prej to je nejkrásnější kachňák na světě,nevím

          NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:40:12

          nesmím zapomenout na husénky

            NPoušťák - Profil | Pá 8.1.2016 10:40:10

            Bušák >> to je fakt neskutečný jak je krásnej.

              NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:37:54

              tady je krasavec

                NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:35:52

                připlouhaj na krmení

                  NBušák - Profil | Pá 8.1.2016 10:33:25

                  vodní čamrák na sněhu

                    NPoušťák - Profil | Čt 7.1.2016 23:17:15

                    jaa1959 >> jj.je to dlouho a ta rybárna byla na tom rohu směrem dolů od Ml.technika.

                      Njaa1959 - Profil | Čt 7.1.2016 23:14:45

                      Poušťák >> Tak masnu nevím. Měli jsme starou tržnici za Jednoty, tak jsem po masnách nechodil. Ale mladý technik vím kde u Hraničáře byl, pak pamatuju Ruskou knihu vejš. No je to let.

                        NPoušťák - Profil | Čt 7.1.2016 23:11:03

                        jaa1959 >> kousek níž pod Hraničářem a Mladým technikem, jak je park hned vedle byl učňák pekařů a naproti byl Uhlozbyt

                          Njaa1959 - Profil | Čt 7.1.2016 23:11:00

                          zelí >> Tam by se mi líbilo, já se bojím psů:-)))

                            Njaa1959 - Profil | Čt 7.1.2016 23:09:10

                            Poušťák >> Na rohu s Pařížskou, nebo to už mám pomotaný? Pamatuji kde byli rybáři naproti Hraničáři :-)

                              NPoušťák - Profil | Čt 7.1.2016 22:58:48

                              zelí >> přesně

                                Nzelí - Profil | Čt 7.1.2016 22:56:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                musime take nejakeho ptacka sem fouknou

                                  Nzelí - Profil | Čt 7.1.2016 22:53:07

                                  Poušťák >> Mame to stejne.!!!
                                  Ja ti cloveče ted i po praci mastnou tyci jedu do počernic nakrmit ptaky,vyčistit krmitka od snehu,rozvesit gule no fakt magor.Si rikam kdyz je tam obcas chudaky opruzuju tak jim to alespon vratim takto.

                                    NPoušťák - Profil | Čt 7.1.2016 22:50:26

                                    zelí >> já je taky krmím na rybách a čím jsem starší tím víc s těma divokejma zvířatama cítím.

                                      Nzelí - Profil | Čt 7.1.2016 22:47:18

                                      Poušťák >> jednou jsem ji jeste za komaru taky zral a nebyla vubec spatna.Urco lepsi nez kralik.Ale dnes kdyz je fotim a kazdou navstevu močalu me uz chodi normalne pozdravit ( me videj a z ostrova kde bydli cela jejich rodinka) me plavou privitat a zkoumaji mi batoh co jsem jim prinesl. A to jsem jim jeste nic za celou dobu nedal:-)))

                                        NPoušťák - Profil | Čt 7.1.2016 22:44:37

                                        zelí >> nojo no je to hnusná a hrozná válka.

                                          NPoušťák - Profil | Čt 7.1.2016 22:43:40

                                          jaa1959 >>u nás v Ústí se to prodávalo i v masně s rybárnou na staré Masaryčce jestli jí pamatuješ.Kámoš to krmil jen čistou rostlinou potravou a byli krásně vyžraný a čistý.