A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NCajzik - Profil | Čt 7.1.2016 12:29:50

    Erva >> Super foto. To s mě nepovede už jen kvůli tomu že mám horší foto. :-)

      NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 12:04:32

      Erva >> je moc pěknej

        NErva - Profil | Čt 7.1.2016 11:40:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Bušák - Mě ukázal koncem roku jen záda , blíž jsem se nedostal a i tohle už je výřez :-))

          NDenny - Profil | Čt 7.1.2016 11:32:22

          Bušák >> Diky :-)

            NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 11:07:58

            jaa1959 >> to byla náhoda,já jich vídám celkem dost ale jsou daleko na můj foťáček,mám ještě pár dalších,dám to zase později

              NErva - Profil | Čt 7.1.2016 10:42:02

              jaa1959 - :-))))))

                Njaa1959 - Profil | Čt 7.1.2016 9:51:39

                Bušák >> No vidíš, ty jsi rychlejší jak Zelí, ty už máš trofej v podobě ledňáčka na sněhu:-)

                  NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:25:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  a ledňáčka

                    NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:21:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    přidám červenku

                      NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:17:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      plesk a byly fuč

                        NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:16:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        i husy,zatím neodletěly

                          NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:14:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          byl tam i fešák

                            NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:13:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            žádný přežírání

                              NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:12:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              tak jsem je trošku zase nakrmil

                                NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:11:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                našel jsem tu bandu trošku dál

                                  NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:08:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  u Torkasu byly včera jen mladý labutě

                                    NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:03:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    kosáci na jeřebinách ale moc daleko

                                      NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 9:00:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      bylo jich tam celkem dost,krmilo je tam více lidí tak byli na více místech

                                        NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 8:58:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ,

                                          NBušák - Profil | Čt 7.1.2016 8:58:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Denny >> speciálně pro tebe,foceno včera,měšťáci se vrhaj na pečivo