A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NDenny - Profil | St 6.1.2016 13:19:51

    Bušák >> To jedna z veci,ktera me tady ve statech zaujala.Na venkove videt holuba je vcelku vzacnost.Kdyz uz je vidam,tak nekde u dalnicnich mostu nebo velkych fabric,kde maji nejake moznosti ukrytu,prespavani a hnizdeni.Jak je to ve velkych mestech jako je treba New York nemam tuseni,tam treba ty mestaci jsou take v hojnem poctu.

      NBušák - Profil | St 6.1.2016 12:22:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tak jdu zase k Vltavě krmit čamráky,pěkně sněží bude to parádní

        NBušák - Profil | St 6.1.2016 11:39:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Denny >> díky,mám lepší foťáček,a ty holubi jsou jen měšťáci,jsou jich u vody ohromný hejna,někdy to cvaknu

          NDenny - Profil | St 6.1.2016 11:35:59

          Bušák >> Hezke fotky,o moc lepsi nez drive.Vsiml jsem si uz na drivejsi jedne fotce,ze se k tobe sletavaji na krmeni i holubi.

            NBušák - Profil | St 6.1.2016 11:32:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            z ruky

              NBušák - Profil | St 6.1.2016 11:31:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              a jejich krmení

                NBušák - Profil | St 6.1.2016 11:30:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                a husy cestovatelky

                  NBušák - Profil | St 6.1.2016 11:28:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  jasně přidám i dneska pěknýho panáčka Mandariňáčka

                    NBušák - Profil | St 6.1.2016 11:14:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    údržba

                      NBušák - Profil | St 6.1.2016 11:06:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      přidám ještě nějaký foto mixu,tahle se mi povedla cvaknout

                        NPoušťák - Profil | St 6.1.2016 11:02:26

                        Bušák >> o)))

                          NBušák - Profil | St 6.1.2016 10:59:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Poušťák >> jo hlavně nádžaci jsou pěkný

                            NPoušťák - Profil | St 6.1.2016 10:54:02

                            Bušák >> to jsou krasavice co?

                              NBušák - Profil | St 6.1.2016 10:53:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              tohle je už nic moc,mix

                                NBušák - Profil | St 6.1.2016 10:51:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ..

                                  NBušák - Profil | St 6.1.2016 10:49:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  .

                                    NBušák - Profil | St 6.1.2016 10:40:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    naše kachny jsou taky pěkný,hlavně když tancujou do kolečka

                                      Nzelí - Profil | Út 5.1.2016 17:51:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      :-)) jo vlašaky ty ja mam rada

                                        Nzelí - Profil | Út 5.1.2016 17:51:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        krmitka doplněny

                                          Nzelí - Profil | Út 5.1.2016 17:46:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          z dneška..

                                          uz se těším na další navstevu mokřadu