A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Nzelí - Profil | Út 5.1.2016 17:45:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ,,,

      NBušák - Profil | Út 5.1.2016 17:29:45

      zelí >> jo to nikdo neví,než prostě odletí,lítat umí

        NPoušťák - Profil | Út 5.1.2016 17:25:17

        zelí >> pomlouvaj tě Ládíku...o))

        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=738345

          Nzelí - Profil | Út 5.1.2016 17:22:33

          Bušák >> jak ten tam dlouho jeste vydrzi

            NBušák - Profil | Út 5.1.2016 17:21:02

            Denny >> díky,dneska mi i foťáček dobře fotil,jindy všechny fotky rovnou doma vymažu,za dnešek jich mám dost,tak to sem postupně prdnu,jestli to teda nebude vadit moderátorům

              NDenny - Profil | Út 5.1.2016 17:06:34

              Bušák >> Super.

                NBušák - Profil | Út 5.1.2016 16:59:21

                zelí >> jo,ale jsou dost daleko na můj foťáček

                  NBušák - Profil | Út 5.1.2016 16:57:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  nakonec i on zobal z ruky a oklovával mi prsty,je čím dál víc ochočenej

                    NBušák - Profil | Út 5.1.2016 16:55:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    tady je ještě trošku dál

                      NBušák - Profil | Út 5.1.2016 16:54:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      no a náš starej známej Mandariňák,škoda že ten nemá samičku

                        NBušák - Profil | Út 5.1.2016 16:52:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        dneska jsem si u vody užil,byly neuvěřitelný,chutnala jim hlavně vánoční vánočka a pak i rohlíky

                          NBušák - Profil | Út 5.1.2016 16:49:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ve finále mi zobaly z ruky

                            NBušák - Profil | Út 5.1.2016 16:48:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            nakonec jsem je i nalákal na krmení

                              NBušák - Profil | Út 5.1.2016 16:47:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              držely se hlavně z mladýma labutěma

                                NBušák - Profil | Út 5.1.2016 16:45:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jinak přitetěly i 2 divotý husy,jsem zvědavej kdy odletí

                                  Nzelí - Profil | Út 5.1.2016 16:45:16

                                  Bušák >> tady litaj mořáci??

                                    NBušák - Profil | Út 5.1.2016 16:44:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    zelí >> dneska jsem ho taky viděl,bohužel v dálce

                                      NCajzik - Profil | Út 5.1.2016 11:54:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Něco z posledního výletu na rybách, víc racků než ryb. :-)

                                        NNOVAS - Profil | Út 5.1.2016 11:20:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Nemám fotky,tak přidám alespoň webkameru :-) https://www.youtube.com/watch?v=VzIZC6Hmw0Q

                                          Nčabansumak - Profil | Út 5.1.2016 9:52:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Přiletěl na snídani.