A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NBušák - Profil | Po 4.1.2016 9:37:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    čamráci na kole

      NBušák - Profil | Po 4.1.2016 9:17:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      a šup s ním někam do soukromí

        NBušák - Profil | Po 4.1.2016 9:16:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        chutnaj jim nadrcený ořechy

          NBušák - Profil | Po 4.1.2016 9:14:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          tam zobali co spadlo

            NBušák - Profil | Po 4.1.2016 9:13:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            a kolem ,hlavně na zemi

              NBušák - Profil | Po 4.1.2016 9:11:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              přidám nějaký vrabčáky od krmítka

                NDeProfundis - Profil | Po 4.1.2016 8:54:01

                zelí >> počkej až nachumelí, pak budou víc hledat

                  Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:43:22

                  jirka0 >> take diky!!

                  vsak víš...., to byl muj sen ji cvaknout ve volne prirode a tohle byl sakra bonus s tou myskou!!!

                    Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:42:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Poušťák >> Už jí ma ve volátku potvora.Ta mys mela dobrých 20-25 cm mozna víc:-)))

                      Njirka0 - Profil | Ne 3.1.2016 23:40:03

                      zelí >> ta je parádní !!!

                        Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:33:54

                        Poušťák >> dekuji

                          NPoušťák - Profil | Ne 3.1.2016 23:28:06

                          zelí >> stěhuje vytopený myšky?....o))) pěkná fotka

                            Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:23:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ..jedna vzpominková,u tehle jsem teda nemrznul:-))

                              Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 23:23:21

                              Poušťák >> :-)))

                                NPoušťák - Profil | Ne 3.1.2016 23:10:16

                                zelí >> nesmíš funět jak mašina,bojej se tě a nic nepřiletí....o))

                                  Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 22:23:07

                                  DeProfundis >> tady prave v tom prostredi jsem zatim videl jen vrabce,sykorky a modrinky.Jo a kdyz zacala zima tak obsypanej strom zvonkama,ale od te doby jsou v riti.Tak nevim,nevim

                                    NDeProfundis - Profil | Ne 3.1.2016 22:18:13

                                    zelí >> zkusit to můžeš, ale počítej s tím, že dlask pokud nemá vyloženě hlad, tak je dost opatrnej a trpělivej, vydrží sedět na stromě než slítne na zem opravdu dlouho. Nejlepší je, když ho zlákají ostatní ptáci, jako hejna zvonků, čížků atp.

                                      NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 20:42:26

                                      Denny >> jo,to jo,uvidíme přes tu zimu do jara,třeba pěkně vody přibude

                                        NDenny - Profil | Ne 3.1.2016 20:26:36

                                        Bušák >> Paradni nebesak,to by chtelo opravdu vydatny dest.

                                          NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 17:23:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          přibližně takhle,jinak o tom u mě v diskusi,tady jen o čamrákach