A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 17:23:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    zelí >> čekám na pořádný deště aby se to napustilo z okapů

      Njirka0 - Profil | Ne 3.1.2016 17:20:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      něco od krmítka

        NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 17:16:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        a pak přiletěl první vrabčák a to další foto až zejtra

          NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 17:09:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          a zase další,kde se tam furt berou

            NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 17:06:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            samá sýkora

              NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 17:02:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              přidám nějaký čamráky z krmítka

                Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 17:01:25

                Bušák >> ale tak zase budujes pekný rybnícek.Uz ho napustis?? a co tam bude??

                  NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 16:58:54

                  zelí >> lepší fotky už asi nikdá nedodám,prostě to neumím,a to mám novou strojovnu Canon

                    Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 16:54:51

                    Bušák >> :-))))))))))))))))))

                      NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 16:54:06

                      zelí >> sem řídil,tak se mi klepaly ruce bez Zlaťáku v krvi

                        NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 16:52:26

                        zelí >> ahoj kamaráde od ptáčků

                          Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 16:50:47

                          Bušák >> uz slusne priblizena

                            NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 16:50:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            a víc mi ta moje strojovna nepustí,pták jednonožka evropská kdyby náhodou Zelí nevěděl

                              Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 16:50:01

                              Bušák >> dobre,dobre

                                NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 16:48:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                blíž

                                  NBušák - Profil | Ne 3.1.2016 16:48:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  zelí >> jeden rybniční čamrák,trošku dál

                                    Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 15:30:42

                                    DeProfundis >> tak dneska ke krmitku se přisla podivat i pěnkava,ale nefotil jsem ale pozorovala co že to tam vytvářím:-)))
                                    Jinak jsem dnes zase pozoroval ty dlasky,ale oni nejsou u meho krmítka,ale na hore nad močalem kam teda taky dávam kule.Krmitko tam nemam,protoze tam je moc velkej provoz a nevim jestli by vydrzelo.Jak ho sakra dostat dolůů??? Mám zeda i tam neco nasypat na zem???

                                      Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 15:04:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      dtto

                                        Nzelí - Profil | Ne 3.1.2016 15:04:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        :-) WL-foto

                                          NDenny - Profil | Ne 3.1.2016 0:58:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Dneska jsem narazil na tyhle fesaky se severu,bohuzel,tam neni sance se dostat jakymkoliv zpusobem bliz a jsou strasne opatrni.Udajne uz jsou tam tyden a tak jedina sance je zalehnout na brehu a cekat,jestli neprijdou na nejakou sluznou vzdalenost.Jen nesmi foukat moc vitr,aby na cloveka nelitala voda,ktera se tam tristi o kameni,to bych odhadoval tak na pul hodiny,nez by clovek zmrznul :-)
                                          Veliky vyrez,aby bylo videt,ze jde o hoholku ledni v zimnim sate.