A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NDenny - Profil | Ne 3.1.2016 0:50:02

    zelí >> On uz ti roman odpovedel.Ptaci nejsou hloupi,nesezerou vsechno a orechy jin davam jak syrove,taakprazene a jen se po nich zaprasi.

      Nzelí - Profil | So 2.1.2016 19:02:20

      Bacon >> To zni velmi zajimave,mas tam učineny ráj!!!

        NBacon - Profil | So 2.1.2016 18:42:33

        zelí >> Tedka hlavně všemožný kachny - potápky ,morčáci , hoholi, potáplice , volavky, orli atd ... Každej den je to jiný. Zhruba za 2 týdny by mělo byt zimní sčítání .

          Nzelí - Profil | So 2.1.2016 18:24:54

          Bacon >> člověče to zni zajimavě.Určite to mas zmaknute tak vis kam za cim a kde nejlepe fotit.Si myslim ze se domluvime.Co ted by se tam dalo fotit??

            Nzelí - Profil | So 2.1.2016 18:09:44

            Bacon >> to klidne vedet dej!!!!!!!§ Drive jsem jezdil po rybach ted jezdim po foglech

            Myslim to vážně!!!

              NBacon - Profil | So 2.1.2016 17:56:26

              zelí >> Minulej rok byl někde u Karlových Varů to je myslím blíž ,jak k nám na moravu :-) Jestli se ho podaří vyslídit klidně dát vědět můžu :-)

                Nzelí - Profil | So 2.1.2016 17:50:49

                Bacon >> lana,karabiny cepiny a jdeme na ne.Dej vedet a jedeme!!!:-)

                  NBacon - Profil | So 2.1.2016 17:49:16

                  zelí >> To je :) S fotkou asi nepočítám ,ale jen ho vidět bude velkej zážitek.

                    NBacon - Profil | So 2.1.2016 17:42:42

                    DeProfundis >> Zatím sem to štěstí neměl, ale tady to nemám zas tak daleko.Snad si nákej výlet naplánuju. Věřím toho člověk jen tak nepřehlídne.

                      Nzelí - Profil | So 2.1.2016 17:35:57

                      Bacon >> tak to je sakra impuls!!!!!!!!!!

                        NDeProfundis - Profil | So 2.1.2016 17:35:40

                        Bacon >> já ho letos zahlídnul v Alpách, bohužel jen z lanovky, potom už jsem ho nenašel, ale za letu to je nepřehlídnutelnej drahokam asi jako ledňáček.

                          NDeProfundis - Profil | So 2.1.2016 17:33:57

                          Denny >> tak tak, jak zamrzne, tak si to vždycky něco sezobne

                            NDeProfundis - Profil | So 2.1.2016 17:33:23

                            zelí >> po nich se jen zapráší! Občas jim jich pár taky rozdrtím do krmítka. Sýkora je schopná odletět s celým vlašákem, když je nakřáplej:-)

                              Nzelí - Profil | So 2.1.2016 17:25:36

                              Denny >> muzu rozdrtit i vlašské ořechy,aby jim to nejak neublížilo????

                                NDenny - Profil | So 2.1.2016 17:19:04

                                DeProfundis >> Take mam u krmitek plnou zem vseho mozneho a pored to statecne doplnuji sami ptacci,kdyz si vybiraji a znacna cast jim toho popada.Take jsem tam nahazel ruzne druhy granuli,vetsinou s primesi orisku.Vypadalo to,ze o ne neni zajem,ale jen do prvniho deste.Byly cele rozmacene,ale druhy den tam po nich nezbylo vubec nic.Jestli to vyzral myval nebo vyzobali krocani,to netusim,ale neprislo to nazmar.Dneska jim tam zase neco pohazime,on se vzdy nejake stravnik najde byt by to mela byt jen mys.

                                  Nzelí - Profil | So 2.1.2016 17:15:54

                                  DeProfundis >> tak to musim odklidit listí a ze ho sakra je.No zitra mě čeká brigada:-)))

                                    NDeProfundis - Profil | So 2.1.2016 17:11:06

                                    zelí >> kdepak pítko, to je zbytečný, stejně to teď bude věčně zamrzlý:-) Ale pokud je někde "holá" zem, aby slunečnice nezapadala jen do trávy, tak klidně po zemi trochu nasyp.

                                      Nčabansumak - Profil | So 2.1.2016 16:10:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ...