A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NErva - Profil | Čt 31.12.2015 19:57:10

    DeProfundis - :-)) A nebylo by lepší lano a dát jej přes větev a vytahnout takovou budku nahoru ,lano zajistit a pak po žebři nahoru a upevnit budku- boudu , to už by pak ty 2 ruce stačit mohly , i když ... :-))

      NDeProfundis - Profil | Čt 31.12.2015 19:52:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Erva >> taky by se mi občas hodila plošina:-) Jen často tam, kam by se stejně nedostala...
      Předevčírem jsem přidělával na tenhle buk boudu 18,5kg, to je vždycky komedie, když se na žebříku hodinu potíš při zjišťování, že dvě ruce jsou málo!

        NErva - Profil | Čt 31.12.2015 13:41:05

        zelí - Jj., ale musel jsem volat hasiče z plošinou aby jsem jej pověsil na 12 m smrk co máme za zahradou :-)))

          Nzelí - Profil | Čt 31.12.2015 13:30:08

          Erva >> Rade on je sádrovej:-)))???

            NBušák - Profil | Čt 31.12.2015 13:27:20

            Erva >> pěkný foto,to se mě snad nikdy nepovede

              NErva - Profil | Čt 31.12.2015 13:23:16

              TEZAR - Jj., už jsem to študoval na googlu :-))

                NTEZAR - Profil | Čt 31.12.2015 12:23:47

                Erva >> Samička nemá tak výraznou barvu,jinak je podobná.Ale v krmítku jsou to neurvalci-ostatní ptáky vyhánějí.-)

                  NErva - Profil | Čt 31.12.2015 12:11:38

                  TEZAR - Díkes, jsem ho zahlídnul tady u domu prvně asi i ze samičkou , ale nejsemsi jistý porád někde odlítala , tak jsem rád že tu nejsou jen vrabci a sýkorky jak koňadry , tak modřinky , jsem pověsil pár lojových koulí a hned je to na zahradě veselejší :-))

                    NTEZAR - Profil | Čt 31.12.2015 12:07:40

                    Erva >> Je-hezkej sameček.

                      NErva - Profil | Čt 31.12.2015 12:01:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ogaři je To Zvonek ??

                        NBušák - Profil | Čt 31.12.2015 11:34:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        jaa1959 - >> PF 2016 všem tady přeje Bušák s Adolfem,sedí se mnou na lodi,ze břehu mává a pozdravuje Eva

                          Njaa1959 - Profil | St 30.12.2015 22:47:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Kdyby někdo chtěl začít se zrcadlovkou tak nechám tento kopec věcí za velice rozumný peníz. Jen dokoupit nějaký objektiv pro začátek.

                            NTEZAR - Profil | St 30.12.2015 11:00:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jídlo,koupačka,odpočinek.

                              NTEZAR - Profil | St 30.12.2015 10:56:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na nábřeží.

                                Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 23:31:11

                                jaa1959 >> dobrou :-)

                                  Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 23:30:40

                                  jaa1959 >> čus

                                    Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 23:28:44

                                    jirka0 >> Už nabíjim asi tři hodiny baterku. A chci jít do peří, ráno jedu poslední den letos na Labíčko:-))) Pak dva dny do práce:-(((
                                    Už to zhaslo, hotovo. Tak zatím čus klucí:-)

                                      Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 23:28:13

                                      jirka0 >> začatkem ledna jedu do Liberce pro objektiv ( jestli uz budu mit auto ),tak by jsme mohli dát tu kavu??

                                        Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 23:24:54

                                        jaa1959 >> jednou k tomu stejně dojdeš :-) jasně že pomůžu.

                                          NErva - Profil | Út 29.12.2015 23:23:36

                                          jaa1959 - :-))) No jo no , když po vojně se snažilo dohnat to co se za vojnu zameškalo i když ..... :-))