A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 23:23:05

    jirka0 >> Pokud bych došel k závěru že nemohu bez zoneru žít, tak vím kde bydlíš a vím že mi pomůžeš. Ale jak jsem psal, zatím se věnuji hlavně rybám.

      Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 23:20:20

      Erva >> Mne to bavilo i živilo. Ale po vojně jsem se vrhnul do víru života a bylo po focení :-(((

        NErva - Profil | Út 29.12.2015 23:18:06

        jaa1959 - Jj. Brácha to dělal doma v koupelně jen měl vždy přehozenou červenou žárovku , mě to tehdy nějak nebralo :-)))

          Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 23:14:59

          Erva >> Takových co si sami vyvolávali bylo tehdy mnoho. Já k tomu měl blíž že jsem se vyučil a do vojny dva roky ve fotu pracoval, potkal spousty profesionálních fotografů atd.

            NErva - Profil | Út 29.12.2015 23:08:50

            jaa1959 - Pokud jsi zvládl tohle před lety což máš můj obdiv a svím způsobem jsi viděl svoje umění až ve fotokomoře tak dnes je to dle mě daleko jednodušší a zvládneš to taky , taky začínám :-)))

              Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 23:07:23

              jaa1959 >> Jinak na stránkách Zoneru najdeš plno tutorialů jak a co.

                Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 23:04:47

                jirka0 >> Tak tohle bych pochopil, z toho hrůza nejde jako z těch diskusí:-))))))

                  Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 23:00:56

                  Erva >> Já vím, bez červené žárovky. Tak mne tak napadlo, že možná proto jsem trávil tolik času po bordelech, že mi chyběla ta červená žárovka z mládí, z času stráveného ve fotokomoře:-)))
                  Já jsem se fakt zasekl u DINů a zrnitosti, tak bych to musel vzít od podlahy.

                    Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 22:58:33

                    jaa1959 >>to bys uměl posouvat :-)))

                      Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 22:57:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      jaa1959 >> Vedle jsou profíci,my amatéři to neřešíme a taháme za posuvníky :-)))) ,,, když si nevíme rady tak máme stanici poslední záchrany "AD"

                        Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 22:54:53

                        zelí >> :-)))))))

                          NErva - Profil | Út 29.12.2015 22:53:09

                          jaa1959 - To je taková moderní fotokomora , prostě fotku upravíš , ale taky nemusíš a třeba jen zmenšíš z 6000x4000 na třeba 900x600 p

                            Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 22:51:24

                            jaa1959 >> na to nehled co se tam píše:-)))

                              Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 22:50:08

                              jirka0 >> O tu cenu nejde, ale co s tim potom, když to čtu vedle v diskusi.
                              Tak já to mám kousek, a voda zajímavá pro mne.

                                Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 22:45:32

                                jaa1959 >> Až bude výprodej Zoneru dám ti vědět.Dá se koupit i za 400.

                                Já viděl fotky,známej tam také v létě jezdí.Na chytání tam kašlu,ty jsi na tom lépe.

                                  Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 22:38:59

                                  jirka0 >> Já ani nevím co to je:-)))))))))))

                                  Teď se tam snad nikdo koupat nebude:-))) Na koupání tam jsou vyhrazené úseky, část je tam jako přírodní rezervace. Ten obvod je cca 20km. Mne to hlavně zajímá že se tam snad od příštího roku bude chytat. Bude masakr:-))) Napouštět se to začalo před dvaceti lety a ještě se tam nechytalo.

                                    Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 22:34:26

                                    jaa1959 >> Máš Zoner ???

                                    V Görlitz jsem nebyl,jezdí tam mladá a prý tam ptáci ani kachny moc nejsou,v létě tam je moc koupáčů

                                      Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 22:33:55

                                      jirka0 >> ty Jiří zmenšuješ na šiřku 800???

                                        Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 22:30:29

                                        jirka0 >> Já tomu zmenšování stejně nerozumím:-) Jirko nebyl jsi se už kouknout v Německu na tom jezeře u Görlitz? Ono tam teď toho možná moc k vidění nebude, ale chtěl bych tam jeden den vyrazit.

                                          Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 22:26:52

                                          jaa1959 >> Jirko je to foceno Sigmou žádné L sklo.
                                          Jsou to výřezy a zmenšeno na 800x533 (3:2) po ořezu malinko doostřím.
                                          Také tam bylo dost šumu tak jsem odšumovával :-))))))))))