A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 22:00:30

    jirka0 >> Ty tvá skla jsou znát:-) A jestli ještě pak něco zmenšujete či co, než to sem dáte? Mé fotky jsou tak jak vypadnou z foťáku. A tyto jsou focené skly od Minolty co jsem měl doma. Koupil jsem k tomu Sony Alphu a není to nejhorší pro začátek, byl jsem to dnes testnout. Na mé focení, jejda.

      Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 21:47:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Poslední při odjezdu, slunce už se loučilo s oblohou.

        Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 21:25:12

        zelí >> To je jinde jak minule. Tady by to možná šlo, ale sám bych tam nešel, měl bych bobky. Já jich tam viděl zhruba padesát.

          Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 21:22:32

          jaa1959 >> těch tam teda je!!!!! Mi nerikej ze bych se k nim nedalo nejak dostat???

            Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 21:18:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            A když už jsem v tom.

              Njaa1959 - Profil | Út 29.12.2015 21:17:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              "Vy nás ale zásobujete pana Karfík" :-)

              Tak já taky přispěju, ale vo ptáka nezavadim. Volavky daleko, ale hafo, a labutě a kachny takový bez šmrncu. Když to tady máte mixnutý těma rackama a podobně tak to je jiná. Já potkám kus na čtverečním kilometru. Už jsou stažený na řekách.

                Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 20:55:18

                zelí >> tak jo :-))))))

                  Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 20:52:57

                  jirka0 >> jaka tma ??? Vzdyt tam vidim zapadající slunko a v tom ten větrak a dravec jako bonus na spalku.

                  proste nadhera,nebud skromný!!:-))

                    Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 20:50:14

                    zelí >> hele!! ,,, nech si toho,,,nic moc byla skoro tma :-)


                    ale díky :-)

                      Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 20:45:49

                      jirka0 >> nádherná atmosfera fotografií!!!!!!!!

                      Hezké

                        Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 20:44:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Njirka0 - Profil | Út 29.12.2015 20:43:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ,,,

                            Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 19:37:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            :-))

                              Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 19:21:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              :-)

                                Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 19:10:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                to jen aby jste vedeli kam že to chodim ty ptaky a zvěř fotit

                                  Nzelí - Profil | Út 29.12.2015 19:09:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Téměř za tmy

                                    NBušák - Profil | Út 29.12.2015 11:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    kolik těch ptáků mám ještě za prosinec cvaknutejch,tak asi hotovo

                                      NBušák - Profil | Út 29.12.2015 11:26:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      a obklíčení u Stalingradu s velitelem

                                        NBušák - Profil | Út 29.12.2015 11:24:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        a ještě letecký

                                          NBušák - Profil | Út 29.12.2015 11:23:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          to už je asi všechno