A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NBušák - Profil | Út 29.12.2015 11:20:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    a náš krasavec,dneska se za ním půjdu zase podívat

      NBušák - Profil | Út 29.12.2015 11:19:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      .vymazávám fotky z prosince

        NBušák - Profil | Út 29.12.2015 10:58:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        hrdličky trošku dál

          NBušák - Profil | Út 29.12.2015 10:56:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          .

            NBušák - Profil | Út 29.12.2015 10:54:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            .

              NBušák - Profil | Út 29.12.2015 10:52:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              nějaký vodní čamráci ze včera

                Nkubah - Profil | Út 29.12.2015 0:02:09

                zelí >> ahoj, také jsme udělali zásobu - 5kg slunečnice a taky ty gule :-)

                  NJitkagold - Profil | Po 28.12.2015 23:49:56

                  zelí >> take jdu obcas s Dennym do parku k jezeru a neseme zobani :-))) Denny chodi jinak sam.

                    Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 23:41:23

                    Jitkagold >> tak musím se tem ptáčkum nejak odvděčit kdyz je tam neustale otravuji s bilou rourou:-))

                      NJitkagold - Profil | Po 28.12.2015 23:39:21

                      zelí >> ty uz take blbnes s krmenim ju :-))))))))))))

                        Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 22:26:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ,,

                          Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 22:00:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          tak tehle fotky jsem si vsimnul az ted.Vubec jsem nevedel ze ji mam a to uz jsem tu slozku mel otevrenou snad 10x.A to ze bych si ji vsimnul teda venku si vubec nevybavuji

                            Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 21:39:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            :-)

                              Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 21:39:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ...trocha pohybu,ale jeste to musim u tech malých potvor doladit

                                Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 21:26:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ,,

                                  NTEZAR - Profil | Po 28.12.2015 19:37:58

                                  zelí >> Já myslím,že jo-jen být v tom období zas na tom správným místě.-) Pozná se to podle toho jejich volání-v tý době se ozývají skoro pořád.

                                    Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 19:33:44

                                    TEZAR >> jojo to je mi jasne to jsem je fotil na tom Vysehrade,nahoda jak prase a vubec me neresily.bohuzel ted s lepsim objektivem se mi to uz nepostestí

                                      NTEZAR - Profil | Po 28.12.2015 19:27:51

                                      zelí >> To je tím teplem-mají všude dost žrádla,ale mělo by se to počasí měnit,tak uvidíme.Já třeba strakapoudy lákal úspěšně na lůj,ale žluny mi to u nás ignorovaly.Ty se nejlíp fotěj zjara při toku.

                                        Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 19:26:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        kdyz labute chytne rapl a rupne jim v bedne

                                          Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 19:22:09

                                          TEZAR >> byl zvedavej fesak:-))) Vubec tam na ti nelitaj,penkavy,zvonci a ani jiny ptactvo.Tu žlunu sundat ze stromu k te kouli by to chtelo.Ted jich tam lita mraky,ale jsou plachy jak sfina!!!!!