A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NTEZAR - Profil | Po 28.12.2015 19:08:47

    zelí >> Tak to je slušná palba-aspoň přilákáš před kanon ty žrouty.-) A bacha na kocoura-nějak mlsně na to pokukuje!-)))

      Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 19:05:02

      TEZAR >> nene.... 20ks tech normalnich a 2 mega gule po 0,5kg:-)))

        NTEZAR - Profil | Po 28.12.2015 18:57:01

        zelí >> Sedm gulí-jak v Sarajevu...-))))

          Nzelí - Profil | Po 28.12.2015 18:45:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Mají prý uhodit mrazy tak jsem nakupil trochu gulí.

            NTEZAR - Profil | Po 28.12.2015 18:31:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jen škoda,že se držel tak třicet metrů daleko.

              NTEZAR - Profil | Po 28.12.2015 18:28:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              A byl tam i samec chocholačky.

                NTEZAR - Profil | Po 28.12.2015 18:27:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Lidi jim tam nosí pečivo a tahle sbírá i potopené.

                  NTEZAR - Profil | Po 28.12.2015 18:25:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  U vody to bylo trochu živější.

                    NTEZAR - Profil | Po 28.12.2015 18:24:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dneska jsem moc opeřenců nepotkal.

                      NJirkaF - Profil | Po 28.12.2015 14:13:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ...

                        NDenny - Profil | Po 28.12.2015 14:10:10

                        JirkaF >> Moc hezke.

                          NJirkaF - Profil | Po 28.12.2015 14:09:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ...

                            NJirkaF - Profil | Po 28.12.2015 14:08:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            taky pár vánočních od potoka ..

                              NDenny - Profil | Po 28.12.2015 12:56:56

                              Bušák >> Take se mazne snazim dostat na rozumnou vzdalenost k mistnim vranam.Doma jsem vetsinou v zime videl havrany,stejne tak,jak ho mas na fotce a tady jsou vsude vrany.

                                NBušák - Profil | Po 28.12.2015 10:20:54

                                jaa1959 >> je jich tady snad kolem stovky,ale taky se k nim moc nejde přijíd,hnedka popoletí

                                  Njaa1959 - Profil | Po 28.12.2015 10:12:27

                                  Bušák >> Asi v Praze zabloudil.

                                    NBušák - Profil | Po 28.12.2015 10:01:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    naproti paneláku,že by přišly ty mrazy

                                      Njaa1959 - Profil | Ne 27.12.2015 19:56:42

                                      zelí >> Připadalo mi to nepřirozené hned na první pohled, ale nechtěl jsem chytračit.

                                        Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 19:32:38

                                        jaa1959 >> z jedne strany je šipek a z druhe strany jeřabiny strom.Jsem si řikal zatim to tam necham uvidim az na ploše a musim rici ze mas pravdu,priste je utrhnu

                                          Njaa1959 - Profil | Ne 27.12.2015 19:29:39

                                          zelí >> To je tvé aranžmá? Ty jeřabiny s tím mechem mi tam in natura neštimujou:-)