A co opeřenci ?

Jsou zde různá jádra,spolky,skupiny přívrženců toho či onoho. Jsou zde i tací, jejichž nejoblíbenějším tvorem vedle ryby jsou opeřenci?
Vkládejte fota pořízená v přírodě,na rybách,u krmítek i fotky doma chovaných.
Komentáře o kormoránech prosím vynechte:-)
Autor diskuse: jaa1959 - Profil , 28.1.2014 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nb.gun - Profil | Pá 26.2.2016 0:19:05

Vzhledem k tomu, že zakladatel diskuzi uzamkl a odhlásil se, byla založena nová diskuze na téma opeřenci:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741291

    NTEZAR - Profil | Ne 27.12.2015 19:20:19

    zelí >> To je ta potápka malá-pořád v pohybu.-)Není sranda je fotit.

      Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 19:17:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ,,,

        Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 18:36:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ,,,

          Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 18:34:10

          Bušák >> voni se dneska vyprdnuli na mě:-))))

            NBušák - Profil | Ne 27.12.2015 18:32:56

            zelí >> bych se na ně vyprdnul

              Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 18:30:29

              Bušák >> Jenom kvuli volavkam,abych tam byl drive nez spadnou ze stomu nebo prileti.Pak jses totiz bez šance se priblizit na dostrel fotaku.Jsou to mrchy,videj snad i za roh a jeste lepe slysi:-))) Dnes lehce po 7 hodine

                NBušák - Profil | Ne 27.12.2015 18:28:01

                zelí >> to bude asi ta potápka malá,jsou hodně plachý

                  NBušák - Profil | Ne 27.12.2015 18:25:13

                  zelí >> to tam chodíš jako brzo ráno než se rozední ?

                    Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 18:24:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Kluci vidite tam tu malou mrchu?? Vim ze to bude nejaka potapka,ale co by to mohlo být?? Potvora pořad v dalce na to abych ji mohl poradne cvaknout

                      Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 18:16:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ,,

                        Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 18:15:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        začínal jsem dnes ještě za tmy kvuli volavkám a tohle byli moje první cvaky:-))

                          Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 18:08:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Bušák >> ale houwno profik.!!!!! Jen me to bavi a tak občas něco vymýšlim a někdy se to i povede.

                          Pár kousků jsem ještě pridám.Přiletel me celkem 3x manekýn:-))

                            NBušák - Profil | Ne 27.12.2015 18:01:31

                            zelí >> ty jsi uplnej profík,já cvaknu jen co mi přiletí před nos

                              Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 17:58:01

                              Bušák >> dnes se mi povedli luxusni strakapoudi,ale trochu jsem si pomohl:-))

                                Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 16:59:34

                                Bušák >> tak to je potreba fotit.Ja byl dnes ale nebylo to jako včera,ale i tak jsem spokojen

                                  NBušák - Profil | Ne 27.12.2015 16:54:50

                                  zelí >> dostal jsem pod větev novej foťáček,tak zas budu blbnout když bude co fotit

                                    Nzelí - Profil | Ne 27.12.2015 16:22:35

                                    Bušák >> dekuji zdvorile

                                      NBušák - Profil | Ne 27.12.2015 9:14:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      přidám taky čamráka

                                        NBušák - Profil | Ne 27.12.2015 9:11:50

                                        zelí >> fotky parádní jako vždycky

                                          Nzelí - Profil | So 26.12.2015 23:40:04

                                          jaa1959 >> snad jo!!! Ted tam udelali umele prirodni poldry v lukach na přitoku a zrušili betonove kanaly a vypada to moc pekne!!!!