Jakou značku krmení???

Zajímá mě jakou preferujete značku u krmení, ať už je to boilies, pelety,cokoli na co chytáte.... Která značka vás nenechala nikdy ve štychu a můžete se na ní spolehnout?
Autor diskuse: Martan 62 - Profil , 25.1.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterou ze značek máte v oblibě?

A) Jet Fish10%

B) Nikl8%

C) Mikbaits19%

D) LK Baits5%

E) Dynamite Baits2%

F) CC Moore1%

G) Mivardi3%

H) Richworth2%

I) Imperial Baits2%

J) Jiná...která???47%

Od 25.1.2014 hlasovalo 322 čtenářů.

Dombasmen - Profil | So 25.1.2014 17:36:30

milankocian >> Mivardi dobrá volba a porovnals to někdy s bývalým CDB?To je rozdíl,co???????????????

    pjarmil - Profil | So 25.1.2014 17:19:21

    za me uz jen MIK

      dave86 - Profil | So 25.1.2014 15:20:52

      Zdar, řek bych, aspoň co se mě týče, že se to úplně jednoznačně říct nedá, někde funguje to a jinde zas něco jinýho, ale asi nejvíc se mohu spolehnout na Václavíka Boss 2, to mě nikdy nezklamalo. Další co aspoň mě funguje je Jet Fish Legend. A feeder určitě červi,bonduel a směsi Lorpio.

        prdec - Profil | So 25.1.2014 14:59:22

        Něco málo z naší výbavy

          Martan 62 - Profil | So 25.1.2014 14:38:51

          Martin M. >> Ahoj , můžeš jí přepnout do kaprařského zařazení.. Nejde mi o kapry, ale celkově o krmení a značky , které se nejvíce projevují... Zajímá mě kdo na co chytá a kdo je jak spokojen ...

            Martin M. - Profil | So 25.1.2014 14:26:41

            Martan 62 - >> nemam tuhle otazku prepnout do kaprarskeho zarazeni? Podle ankety a popisu se mi zda, ze ti slo predevsim o kapry, ikdyz jsi ji dal mezi vseobecne.

            K otazce: loni jsem nejvice pouzival krmeni Sensas, Milo, Mivardi a Sonubaits.

              Anaconda - Profil | So 25.1.2014 14:20:29

              Mam doma uvidíme!

                drBolek - Profil | So 25.1.2014 13:40:50

                pro mě je nejlepší značka na kterou něco chytím nebo třeba rohlík žížala atd.

                  jirka.71 - Profil | So 25.1.2014 13:39:24

                  Ahoj, minulý rok jsem chytal na koule od krmiva Hulín v kombinaci s Mikbaits a byl jsem spokojen.
                  Pelety kupuju od známého a teď doma žádné nemám, takže značku nevím...

                    mixif - Profil | So 25.1.2014 13:14:34

                    A co Václavík? Docela jsem na něj chytal v minulých letech. Má někdo na něj názor?

                      Donn79 - Profil | So 25.1.2014 13:06:40

                      Zdravím
                      Pár značek jsem vyzkoušel,ale nejvíce mě to jezdilo od LK Baits.

                        Strnda - Profil | So 25.1.2014 13:03:58

                        mixif >> jake mnozstvi ti neuvede snad nikdo to uz by rovnou mohli prozradit cely recept. pak uz by si mohl kazdy vyrabet tu danou smes sam.

                          milankocian - Profil | So 25.1.2014 13:00:26

                          Nikla mám a od Mivardi krmení - to není špatný, ale zkusím od LKčka...

                            mixif - Profil | So 25.1.2014 12:57:53

                            Strnda >> uvádí rybí moučky altraktory atd,ale jaké množství,eventuelně druh ani náhodou. Jsou rybí a Rybí moučky. Ale to jistě sám víš

                              mixif - Profil | So 25.1.2014 12:56:35

                              Strnda >> Přesně o tom mluvím,hele psal jsem ti SZ ohledně lehátka

                                Strnda - Profil | So 25.1.2014 12:55:19

                                mixif >> Vyrobci to na obalu uvadi,ale jen to co jse ve smesi nachazi jako treba ryb,močky,extrakty,atraktory atd.

                                  mixif - Profil | So 25.1.2014 12:49:07

                                  Strnda >> máš pravdu není to o značce,ale o kvalitě složení. Nikdo přesně neví co v které značce je,teda kromě výrobců,ti to ale na obal neudávají.

                                    mixif - Profil | So 25.1.2014 12:47:44

                                    Sven - 25.1.2014 12:25:33 Dávkování podle potřeby,a když mi to křápnul Amur okolo metru,tak jsem se předávkoval

                                      Strnda - Profil | So 25.1.2014 12:34:13

                                      Značka neni duležita!!!

                                        Sven - Profil | So 25.1.2014 12:25:33

                                        mixif >> jo tu znám, ta je výborná ale musí se správně dávkovat :-)