EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nrichi69 - Profil | Po 7.3.2016 16:26:58

turbo7 >> jo jo

    Nturbo7 - Profil | Pá 4.3.2016 5:31:53

    richi69 >>
    Letíš ???

      Nrichi69 - Profil | Čt 3.3.2016 19:38:26

      28 dní !!!

        Nrichi69 - Profil | Čt 25.2.2016 16:53:27

        Ahoj vypadla mo stránka na aktuální teplotu vody....Pomoc. .


          NMíra59 - Profil | Ne 7.2.2016 22:11:47

          Zdravím chlapy....nevíte někdo něco o ABYm (Honza Malík)
          Přišel jsem o kontakt, tak jestli by jste ho někdo neměl... Díky.

            NRed carp - Profil | St 6.1.2016 7:08:29

            Co jste nachytali?

              Nturbo7 - Profil | St 6.1.2016 5:48:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Prosincová výprava na EBRU

                NHK - Profil | So 26.12.2015 22:22:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ale prd něco tam zbylo, září-říjen

                  NZelí junior - Profil | Ne 15.11.2015 22:26:08

                  minn >> Otec fotil volavky :-) byl na rybách asi 2x za 14 dní :-)

                    Nminn - Profil | Ne 15.11.2015 22:23:24

                    Zelí junior >> Super videjko. Holt Ondráš je super průvodce. Kde jsi nechal tátu?

                      NZelí junior - Profil | Ne 15.11.2015 18:30:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Něco málo jsem porobil na GOPRO :-)

                      https://www.youtube.com/watch?v=XfnxgX_LoG8

                        NRed carp - Profil | Pá 13.11.2015 9:11:36

                        turbo7 >> Tak ať vám vyjde počasí. Jednou jsem tam v listopadu pěkně zmrzl.

                          Nturbo7 - Profil | Pá 13.11.2015 8:50:28

                          Red carp >>
                          Jo,jo, na candáty !

                            NRed carp - Profil | Pá 13.11.2015 8:48:55

                            turbo7 >> To jako fakt? Na candáty?

                              Nturbo7 - Profil | Pá 13.11.2015 8:31:32

                              Red carp >>
                              Za měsíc tedy pádím !!!!

                                NRed carp - Profil | Pá 13.11.2015 8:18:40

                                turbo7 >> Dávám tomu rok, maximálně dva. Každopádně jestli můžeš, tak vyraz na ryby.

                                  Nturbo7 - Profil | Čt 12.11.2015 18:33:21

                                  Red carp >>
                                  To aby jsem se tam tedy co nejdříve vypravil, než bude pozdě.

                                    NRed carp - Profil | Čt 12.11.2015 18:28:45

                                    turbo7 >> Příští roky vychytáme spodní a přesuneme se na Pád.

                                      Nturbo7 - Profil | Čt 12.11.2015 18:27:34

                                      Red carp >>
                                      Tak proto.
                                      Já jsem si to hned myslel !!!

                                        NZelí junior - Profil | Čt 12.11.2015 18:14:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Říjen a Listopad :-)))