EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | Čt 12.11.2015 18:14:42

turbo7 >> Po nás už nic nic, všechno jsme vychytali.

    Nturbo7 - Profil | Čt 12.11.2015 17:56:58

    Zdary chlapi.
    Nějaké nové info a fotky z úspěšných říjnových výprav by nebyly ?

      Nobrisek - Profil | Čt 24.9.2015 20:56:26

      Red carp >> však uvidíme...v pondělí se to rozsekne...

        Nrichi69 - Profil | Čt 24.9.2015 20:56:15

        Red carp >> hezky pěkně krásně!!!!!!!

          NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 20:23:08

          obrisek >> Moc času není, ale pokud to půjde, rád přijdu.

            Nobrisek - Profil | Čt 24.9.2015 20:13:42

            Red carp >> byli pečení holubata a kaviárové tósty jo?:) stejnak bych si rád s Tebou zašel na pivo, vycucnout pár kusů a informace...vytáhnem i cementa :)

              NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 19:20:10

              obrisek >> Letos to bylo dražší, ale zase nás pěkně rozmazlovali, což o dovolené občas potěší.

                Nobrisek - Profil | Čt 24.9.2015 19:03:54

                Red carp >> hi hi že já to tušil:) na hloupou otázku...:)

                  NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 18:36:00

                  obrisek >> Záleží, co vše budeš chtít. Výlet na Ebro je za 10-150tis. :-)

                    Nobrisek - Profil | Čt 24.9.2015 17:42:09

                    Red carp >> zdarec, už mi volal...do pondělí to budu potvrzovat.Odvolal sem se na Tebe abych nebyl ouplně cizí:) kolik stojí takovej vejlet...se vším všudy.20 mi bude stačit?Jedem 3.

                      NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:25:32

                      Toď vše. Ještě jednou děkuji Michalovi - bylo to super.

                        NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:24:51

                        Obchod na hranicích

                          NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:24:32

                          Kotviště

                            NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:24:12

                            Megasumec

                              NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:23:56

                              Sumec

                                NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:23:41

                                Detail paely

                                  NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:23:25

                                  Večeře

                                    NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:23:10

                                    Vyvrácený stojan

                                      NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:22:51

                                      Paela

                                        NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:22:34

                                        Pelech