EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Ndizlektik fídža - Profil | So 9.4.2016 22:00:35

zelí >> nevadí ....hlavně se neposrat ))))) a tejden je dlouhá doba

    Nzelí - Profil | So 9.4.2016 21:45:30

    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 9.4.2016 21:33:32 >> nic strasneho,ale taky nic normalniho

      Ndizlektik fídža - Profil | So 9.4.2016 21:33:32

      zelí >> vůbec to nesleduju jsou povodně nebo jen velká voda

        Nzelí - Profil | So 9.4.2016 10:57:20

        Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 9.4.2016 10:55:00 >> zatim to tam pekne vali do přehrady z řeky!!!

        Jinak nemas zac

          Ndizlektik fídža - Profil | So 9.4.2016 10:55:00

          zelí >> dík

            Nzelí - Profil | So 9.4.2016 10:49:56

            Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 9.4.2016 10:44:25 >> http://195.55.247.237/saihebro/index.php?url=/datos​/introduccion

            http://www.eltiempo.es/caspe.html

              Ndizlektik fídža - Profil | So 9.4.2016 10:44:25

              tak ským se potkám za týden na horní.....kurňa už se těším.... máte někdo odkaz na počasí okolí Caspe díky

                Ndizlektik fídža - Profil | Pá 8.4.2016 22:00:08

                za 7 jo jo jo

                  Ndizlektik fídža - Profil | Út 29.3.2016 21:37:43

                  richi69 >> no taky se na to netěším .....uvidíme jak to bude hustý

                    Nrichi69 - Profil | Út 29.3.2016 12:27:48

                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 28.3.2016 21:00:28 >> Jasan jen jsem zvědavej na ty letiště. ...

                      Ndizlektik fídža - Profil | Po 28.3.2016 21:00:28

                      richi69 >> tak držím palec .....a dodej foto a report

                        Nrichi69 - Profil | Po 28.3.2016 18:51:11

                        Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 27.3.2016 21:42:43 >> fpatek....

                          Ndizlektik fídža - Profil | Ne 27.3.2016 21:42:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          tak 20 už se to krátí

                            Ndizlektik fídža - Profil | Po 14.3.2016 19:29:51

                            richi69 >> ...16 x 2 = 32 a jsem tam taky .-)

                              Nrichi69 - Profil | Po 14.3.2016 18:55:44

                              HK >>16 dní....

                                Ndizlektik fídža - Profil | Ne 13.3.2016 23:45:39

                                richi69 >> přesně ....zasloužím si to :-))) já hajzl zlobivý

                                  Nrichi69 - Profil | Ne 13.3.2016 23:12:06

                                  Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 9.3.2016 20:56:00 >> dobře ti tak.....

                                    NHK - Profil | Ne 13.3.2016 20:39:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Candáti berou.....

                                      Nhivi - Profil | Pá 11.3.2016 15:34:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ale je tam krásne,aj ryby spolupracovali...
                                      Edit:RIO EBRO 2016

                                        Ndizlektik fídža - Profil | St 9.3.2016 20:56:00

                                        richi69 >> já 38 dní !!! a letííííím směr jih