EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:22:18

Tomášovi se první den fakt dařilo

    NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:21:46

    zase kapr

      NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:21:34

      Kapr

        NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:21:21

        Místo pro oslavu narozenin

          NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:20:58

          Klasická zastávka v bufetu na hranicích :-) Tomáš se pěkně cpal

            NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:20:19

            Takhle se maká v Esp.

              NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:19:54

              V Mequinenze

                NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:19:31

                Hrad

                  NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:19:16

                  Pokaždé bylo zavřeno

                    NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:18:57

                    Steaky při...

                      NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:18:40

                      Steaky před

                        NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:18:23

                        Balení

                          NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:17:56

                          Jelikož Pepa je na pouštění fakt dobrej :-)

                            NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:17:30

                            Jedna z mála fotek ryb :-)

                              NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:17:05

                              Další

                                NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:16:43

                                Čekání

                                  NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:16:17

                                  Běžná ryba - je jich tam spousta

                                    NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:15:52

                                    A už se zapíjí jednosladovou

                                      NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:15:31

                                      A už je venku

                                        NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:15:06

                                        A děda už ho táhne - sumec 228cm zabral jak jinak, než na nejhorší prut :-)