EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:14:05

Repase oček - sumec nám to na dně trošku poladil :-)

    NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:06:00

    Lov ouklejí na candáta

      NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:05:39

      Candátování u protější skály

        NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:05:15

        Sumec, kterej nám ujel i s prutem :-)

          NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 12:04:38

          Pohled do přístavu

            NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 11:16:01

            Noční sumec 209cm

              NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 11:15:27

              I jeden slunečník musel stačit

                NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 11:14:57

                Druhý den už naproti. Jeden prut stačí :-)

                  NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 11:14:26

                  A odpoledne už to bylo pod barákem ve vodě.

                    NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 11:14:00

                    V Caspe jsme byli tak brzo, že byl i obchod ještě zavřenej.

                      NRed carp - Profil | Čt 24.9.2015 11:13:30

                      Zdar, tak jsem se konečně dostal k nějakým fotkám a vyšetřil čas, abych se s váma podělil.
                      Začínáme v Rozvadově - koleno, knedlík, zelí.

                        NRed carp - Profil | Ne 13.9.2015 21:19:30

                        richi69 >> Zdrhnul ještě před focením :-) 228cm bez fotek :-)

                          Nrichi69 - Profil | Ne 13.9.2015 20:57:15

                          Red carp >> divokej.....

                            NRed carp - Profil | So 12.9.2015 8:43:59

                            Prochy >> Jeste jsme tu. Uz na vas sumci cekaji.

                              NProchy - Profil | Pá 11.9.2015 18:54:27

                              Tě doženem

                                Nnovaroma01 - Profil | Pá 11.9.2015 18:37:54

                                Prochy >> Luboši,kdybych nebyl doma,tak sem jel pomalu napřed))))

                                  NProchy - Profil | Pá 11.9.2015 17:49:23

                                  Tak za 13 hodin jedem.

                                    Nminn - Profil | Ne 6.9.2015 14:49:29

                                    Red carp >> Ta fotka je super, doufám že příposlech je na plný pecky, jinak tradáá a špulka je prázdná.

                                      NRed carp - Profil | Ne 6.9.2015 14:39:38

                                      minn >> 5m je pohoda. Jedna aktualni :-)

                                        Nminn - Profil | Ne 6.9.2015 14:33:09

                                        Red carp >> Jo díky , no 5m je už dost, jedeme nahoru tak uvidíme. Ať to kouše :-)