EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | Ne 6.9.2015 14:30:27

minn >> cca 5 m

    Nrichi69 - Profil | Ne 6.9.2015 13:03:57

    minn >> podle fotky tak 3m....

      Nminn - Profil | Ne 6.9.2015 10:20:16

      Red carp >> Za 10 dní. Kolik má asi voda podstav? Díky.

        NRed carp - Profil | Ne 6.9.2015 8:46:28

        Prochy >> do soboty

          NProchy - Profil | So 5.9.2015 20:56:29

          Tak se sejdem u Michala

            NMiro_SV - Profil | So 5.9.2015 20:52:49

            Prochy >> budapest

              NProchy - Profil | So 5.9.2015 20:07:09

              Miro_SV >> odkud jedete?

                NMiro_SV - Profil | So 5.9.2015 19:37:23

                Prochy >> aj my :)

                  NProchy - Profil | So 5.9.2015 18:37:14

                  Red carp >> na jak dlouho? Přijedeme 13.9.

                    NRed carp - Profil | So 5.9.2015 16:43:31

                    richi69 >> tak uz jdme tady

                      NProchy - Profil | Pá 4.9.2015 20:32:53

                      Mi za 7 dní a 10hodin. Něco nám tam nechej.

                        Nrichi69 - Profil | Pá 4.9.2015 13:57:58

                        Red carp >> aby tě husa kopla.....pozdravuj Michala a Z denka

                          NMB - Profil | Pá 4.9.2015 7:13:09

                          Red carp >> gl

                            NRed carp - Profil | Pá 4.9.2015 7:10:43

                            Za hodinu jedeme :-)

                              Nminn - Profil | Čt 3.9.2015 19:30:31

                              Miro_SV >>http://www.rentalcars.com/cs , už deset let objednávám a bez problémů. Fire Fly přímo na letišti , terminál T2, asi i nejlevnější.

                                Nrichi69 - Profil | Čt 3.9.2015 17:47:30

                                Miro_SV >> zadej SKY SCANER com a pak letiště Barcelona termin a ono by ti mělo nabýdnout ceny a pujčovny ,jinak dobrá zkušenost s Europecar sixt, nebo Centauro

                                  NRed carp - Profil | Čt 3.9.2015 9:29:05

                                  Miro_SV >> Kupoval jsem to dohromady s letenkou a ceny byly asi dost nižší. Klidně si vyber jinou společnost, ani s nimi nebyl nikdy problém.

                                    NMiro_SV - Profil | Čt 3.9.2015 9:26:25

                                    Red carp >> Hertz ma dost vysoke ceny, pozeral som FireFly su neporovnatelne ceny, ale asi v tom nieco bude :)

                                      NRed carp - Profil | Čt 3.9.2015 9:22:15

                                      Miro_SV >> Ano. Nabídnou ti několik variant pojištění a ty si vybereš dle své odvahy tobě vyhovující variantu.

                                        NMiro_SV - Profil | Čt 3.9.2015 9:07:17

                                        Red carp >> aj si nieco pripoistoval alebo ako?