EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | Čt 3.9.2015 8:57:32

Miro_SV >> Já půjčoval většinou přes Hertz

    NMiro_SV - Profil | St 2.9.2015 21:22:22

    cez aku spoločnosť požičiavate auto v barcelone?

      Nminn - Profil | Po 31.8.2015 14:30:29

      16 dní. Huš se nemůžu dočkat. Ať vám to kouše.

        Nnovaroma01 - Profil | Po 31.8.2015 13:13:54

        Tak my také 12 do odjezdu)))

          NRed carp - Profil | Po 31.8.2015 12:51:02

          Ještě 3 dny :-)

            NMiro_SV - Profil | Po 31.8.2015 8:53:04

            12dni do odletu :)

              Nnovaroma01 - Profil | Čt 27.8.2015 15:22:01

              Prochy >> No do pěruna,ještě 29 a již zase budem doma))))

                NProchy - Profil | St 26.8.2015 20:31:17

                Tak ještě 16 dní a jedem

                  Nirrit - Profil | St 26.8.2015 14:31:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    NRed carp - Profil | St 26.8.2015 9:16:02

                    Zdar, nevíte někdo jak je to s tím placení Coto na horní přehradě? Kolik a kde?

                      Nturbo7 - Profil | So 15.8.2015 10:07:11

                      I takhle to může vypadat v červenci u EBRA

                        Nnovaroma01 - Profil | Út 4.8.2015 12:52:28

                        Prochy >> Jen doufám,že až tam dorazíme nebude zase scházet 15m a nebudem chodit půl hodiny k vodě)))

                          NProchy - Profil | Út 4.8.2015 5:38:30

                          novaroma01 >> Tak je prý 5-6m pod normál.

                            NHonzin - Profil | Po 3.8.2015 15:21:21

                            Nevíte někdo o 1 volném místě. V termínu 28.08 - 13.09 jsem měl jet na Ebro, ale vybouchla doprava. jsem skladný kaprař z Prahy :). Klidně se připojím po cestě. Předem děkuji za nabídky.

                              NProchy - Profil | Po 3.8.2015 6:52:33

                              novaroma01 >> zjistím

                                Nnovaroma01 - Profil | Po 3.8.2015 4:53:23

                                irrit >> Já jsem se ptal na současný stav,ne na to,co bude.

                                  Nirrit - Profil | Ne 2.8.2015 23:12:36

                                  novaroma01 - 2.8.2015 21:17:25 >>ono za 5 tydnu muze byt fsecko jinak a to na dolni-horni a i na rece az do delty :-)))

                                    Nnovaroma01 - Profil | Ne 2.8.2015 21:17:25

                                    Prochy >> Zdarec,nemáš zprávy jak to vypadá s vodou?

                                      NProchy - Profil | So 1.8.2015 21:21:12

                                      41 dní a jedéééém.

                                        Npolo - Profil | St 15.7.2015 11:32:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        na snidaní není špatné