EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

polo - Profil | St 15.7.2015 11:30:14

aj náš kuchář zabodoval

    polo - Profil | St 15.7.2015 11:28:59

    Red carp >> taka mala inšpirace Velikonoční výpravy2015.

      novaroma01 - Profil | Út 14.7.2015 21:13:28

      Red carp >> Tak s candátama mám ten samej problém.

        richi69 - Profil | Út 14.7.2015 20:50:34

        Red carp >> to jo, jen tak na pánvičce ,sul troška kmínu.......jen tam nesmí oxidovat Michal s paelou.....a zapíjet (sorry bontonisti) hoodně tmavým červeným....

          Red carp - Profil | Út 14.7.2015 20:08:08

          novaroma01 >> Něco vám tam asi necháme. Ale přiznávám, že s pouštěním candátů mám trošku problém :-)

            novaroma01 - Profil | Út 14.7.2015 18:47:51

            Red carp >> Já právě předpokládám že vy toho moc nechytíte,tak to doberem za vás)))) A jinak,ať se vám zadaří.

              Red carp - Profil | Út 14.7.2015 15:17:52

              novaroma01 >> To jako pojedete na tu vychytanou vodu? :-))

                novaroma01 - Profil | Út 14.7.2015 15:14:35

                Red carp >> A naše grupa 60 dní.)))

                  Red carp - Profil | Út 14.7.2015 12:08:37

                  51 dní

                    Miro_SV - Profil | Pá 10.7.2015 6:01:13

                    mal som na mysli konkrétnu spolocnost, ktorá ma výhodne podmienky.

                      HK - Profil | Ne 28.6.2015 20:26:46

                      Nejlepší je si to zamluvit na internetu.
                      http://www.booking-centre-online.com/car-rental/ges​tortv.cgi

                        Miro_SV - Profil | Ne 21.6.2015 21:30:53

                        zdravim, cez aku spolocnost poziciat auto a kolko vijde cesta z letiska a spat?

                        dakujem

                          HK - Profil | So 6.6.2015 22:39:34

                          Aktuálně....

                            atika - Profil | Pá 29.5.2015 19:38:46

                            Zdar kluci.Hodne dlouhu dobu mam chut si zajet na Ebro.Chtel bych se zeptat kdo mate zkušenosti pres nejaku cestovku na kolik to vyjde.Jedna se asi o cestu letadlem kdo byl takymto zpusobem.Letadlem co si mužes brát nebo musíš a co musiš dokoupit na miste a co všecko stoji.Na tyden.Ubytovani,povolenka,člun pripadne pruvodce pro 2 rybare komplet cena na kolit to opravdu vychazi at mam nejaky prehled.pripadne poznatky.Dekuji za veškere informace.

                              turbo7 - Profil | Pá 29.5.2015 11:22:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ...... pár vzpomínkových

                                novaroma01 - Profil | Po 18.5.2015 20:29:02

                                richi69 >> Loket nad Ohří ale ne přímo v Lokti.Cca 4km,uprostřed nádherných lesů sem si postavil domek.Je to již CHKO Slavkovský Les.

                                  richi69 - Profil | Po 18.5.2015 20:25:05

                                  novaroma01 >> a kdepak na karlovarsku?

                                    novaroma01 - Profil | Po 18.5.2015 20:14:10

                                    Red carp >> Ono ne nadarmo se říká,že aš se všici Líšňáci sejdo pohromadě,bude zemětřesení)))))

                                      Red carp - Profil | Po 18.5.2015 20:07:23

                                      novaroma01 >> V Líšni mám bráchu. Zatím.... už se taky stěhuje do Mnichova :-)

                                        novaroma01 - Profil | Po 18.5.2015 19:49:56

                                        Red carp >> Jinak koukám že jsme krajánci,Já su Líšňák,i když uš víc jak 40 let žiju na Karlovarsku.A jede se mnou ještě jeden Líšňák,kterej žíje zase přes 40let v Německu.Prostě správnej mix.