EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nzelí - Profil | Po 23.2.2015 0:03:39

chlapi ja se Vám divim že tam jezdite takhle brzo??? Co vas k tomu vede,vzdyt to je takova sázka do loterie jak prase.Kdyby to bylo 200 kilaku tak nereknu ale takova dalka a pak cumet jak tam plavou stromy a boudy po hladine je teda masakr.

    NNick1 - Profil | Ne 22.2.2015 21:04:29

    A ja tam jedu 6 brezna ke Caspe tak snad to opadne

      Nzelí - Profil | Ne 22.2.2015 19:54:15

      minn >> mno jedna skoncila a druha vlna se blizi.Nad zaragozou je to uz zase červene.Koukni na ty grafy
      Jo a foto je aktualni

        Nminn - Profil | Ne 22.2.2015 19:50:52

        Stroft >> No tak to vám teda nepřeju. To je fakt smůla.

          Nminn - Profil | Ne 22.2.2015 19:49:50

          zelí >> No, ale když otevřu mapu průtoků, tak Zaragoza je zelená což znamená nomální stav. Tak jsem z toho jelen.

            NStroft - Profil | Ne 22.2.2015 19:39:51

            Chlapi na horní je masakr, vítr, že se nadá vyjet, po vodě plavou stromy a voda hnědá jak guvno:-(

              Nminn - Profil | Ne 22.2.2015 19:37:48

              zelí >> No jestli jsou ty fotky ze Zaragozy aktuální, tak to je mazec.

                Nminn - Profil | Ne 22.2.2015 19:30:19

                zelí >> kde to tam najdu? Z těch čísel jsem tumpachovej.

                  Nzelí - Profil | Ne 22.2.2015 19:13:59

                  WsaW >> viz.minn

                    Nzelí - Profil | Ne 22.2.2015 19:13:23

                    minn >> mno a to se tam prave dle mého deje!!! http://195.55.247.237/saihebro/index.php?url=/datos​/introduccion

                    a takhle se to ted vali z horni na dolní :http://www.mrk.cz/Data/Pics/2015/52/1157328_4059e.j​pg

                      Nminn - Profil | Ne 22.2.2015 19:04:39

                      WsaW >> Studená nevadí, když jí je hodně, tak taky ne, ale když teče sněhovka a nebo kalná tak je to v prde.....

                        Nminn - Profil | Ne 22.2.2015 19:03:09

                        zelí >> No to je pěkný, ve čtvrtek letíme. Odkud máš informace o povodních?

                          NWsaW - Profil | Ne 22.2.2015 16:45:16

                          zelí >> A co vadi vic? Studena voda, nebo kdyz je ji moc?

                            Nzelí - Profil | Ne 22.2.2015 16:22:10

                            teda zatim to na horni nevypada moc dobre.Klasicke jarni povodne

                              NWsaW - Profil | Ne 22.2.2015 16:14:51

                              minn >> Dekuji za konkretni tipy. Predpokladam ze u tech trubek i u skal bude asi hloubka. Takze obecne spis zkoiset prave hloubky kolem skal?

                                Nzelí - Profil | Ne 22.2.2015 15:06:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                minn >> hele to bylo jedno jedine dopoledne,kdy se nachytali ryby za celej tyden.Jinak neuveritelny propadak.Bylo to v 2012 v listopadu po tech povodnich.Totalni vybuch 2000km od domova:-)))
                                Alespon byl cas na Smirnoffa:-))

                                  Nminn - Profil | Ne 22.2.2015 15:00:57

                                  zelí >> Hezkej pruhatej loupežník.

                                    Nzelí - Profil | Ne 22.2.2015 14:58:23

                                    minn >> i na dlouhý míli se daji nachytat,ale jeste to neni porad ono.Ale i neco vetsiho sem tam vezme:-)