EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nzelí - Profil | Út 24.2.2015 21:57:35

Red carp >> prosim te promaž to tady,uz to zacina smrdet pruserem

    Nzelí - Profil | Út 24.2.2015 21:56:56

    luxo >> Topolčany k Topolčanům jaká to nahoda:-))))

      NRed carp - Profil | Út 24.2.2015 21:43:18

      luxo >> Na tomhle zápise mi něco smrdí. Dnešní registrace, spousta pochval,....

        Nluxo - Profil | Út 24.2.2015 21:22:28

        Taktiež som bol v LM waller campe a bol som spokojný.Lubo je výborný sprievodca, ubytovanie na úrovni,lode v 100percentnom stave.mal som možnosť vidieť aj dalšie dva campy v caspe,U Tomáša a Mša však úroveň týchto campov sa na LM waller absolutne nechytá......Tie kecy ako sa niekto správa k rybám sú hlúposti a zbytočné ohováranie.Každý,kto chodí na ebro na ryby,hlavne na zubáče vie ako to tam všade funguje......takže páni odporúčam Vám vyskúšať práve LM waller camp a využiť služby a relax ,ktorý ponúka na rozdiel od iných campov.....

          Nrichi69 - Profil | Út 24.2.2015 19:07:47

          Fakír >> jsem člověk s vlastním názorem ,konkurenční boj mě opravdu nezajímá, a co jsem viděl a slyšel jsem nastínil ...howg.

            Nzelí - Profil | Út 24.2.2015 18:40:40

            LMWALLER >> no coment

              Nrichi69 - Profil | Út 24.2.2015 18:31:39

              LMWALLER >> co člověk to názor...

                NLMWALLER - Profil | Út 24.2.2015 18:00:09

                A opravdu nemam cas se venovat takovym panakum jako jses ty a tobe podobny. Samozrejmne to nepatri vsem lidem kteri tady diskutujov. Predem se vam omlovam. At vam ryby tento rok kousou.

                  NLMWALLER - Profil | Út 24.2.2015 17:53:42

                  richi69 >> Pane, nevim jak te nazvat ale jedine panem snad jses paaaan. Jestli mas to video jak tvrdis klidne ho sem dej .Taky se rad podivam.

                    NLMWALLER - Profil | Út 24.2.2015 17:50:49

                    zelí >> zeli ,zeli ,patris jenom opravdu do toho zeli ty chudacku malej Jen si poslus ty ubozaku. PAAAA.

                      Nzelí - Profil | Po 23.2.2015 22:28:23

                      Fakír >> hele ja ho neznam vubec a tam kam jezdim je to od nej sakra daleko.Ale staci se podivat opravdu jen na ten web a hovori to za vse.Ano jsou to zakaznici co se takto chovaji a predvadeji,ale je treba rici i B že majitel a provozovatel kempu a potazmo i webu je zodpovedny za to jak se prezentuje.A co udela potencialni zakaznik jako prvni??? Otevre si fotogalerii a koukne a az pak vybira a kouka na ceny.Sory ale verejnej web je výkladní skřín živnostnika v oboru cestovniho ruchu.Tady se ale akorát zakaznik poblije a uz kouka prave na tu tebou zminovanou konkurenci.

                        NFakír - Profil | Po 23.2.2015 22:20:41

                        WsaW >>
                        Len nespaníkár,bol som pri Lubošovi už dvakrát a bol som spokojný.Uvedom si že tam vládne veľký konkurenčný boj o zákazníka a chlapci čo ho poznajú sú asi z kempu pár metrov od neho a nemajú práve ideálne vzťahy,spoločná zátoka,prístav,závisť atď.Odpoviem ti na každú otázku čo sa týka Ľuboša Matušíka v súkromnej pošte.

                          Nrichi69 - Profil | Po 23.2.2015 19:30:50

                          WsaW >> sz

                            NWsaW - Profil | Po 23.2.2015 19:23:32

                            richi69 >> To je tak špatný průvodce? Nebo člověk obecně?

                              Nzelí - Profil | Po 23.2.2015 18:34:19

                              Takze jsem se nepletl kdyz jsem napsal ze to bude asi slušnej oddil.Jak rikam uz z toho jeho webu je videt co je to tam zač!!!!!

                                NRed carp - Profil | Po 23.2.2015 18:30:23

                                richi69 >> Je dobré, že jsi aspoň naznačil. Dle fotek na jejich stránkách si také něco dokážeme domyslet

                                  Nrichi69 - Profil | Po 23.2.2015 18:26:32

                                  WsaW >> jéééé tak Matušík......toho člověka znám a protože je to slušná diskuse,tak tady nenapíšu nic,ale to nejhorší co si dokážu představit u pruvodce ztělesnuje tento pán...mám schované moje video z protějšího břehu jak se chovají k uloveným sumcum....nou koment... tady malá ukázka z yuo tube.příště se porad ,ale třeba se ti bude líbit
                                  https://www.youtube.com/watch?v=2uZNlG-piGA

                                    Nzelí - Profil | Po 23.2.2015 13:46:44

                                    Chramy >> no ja bych tam na jaro nejel uz nikdy.A kdyz tak na spodni,ale tam to zase muze ovlivnovat ta reka co se vleva v Meqinenze do prehrady.

                                      NChramy - Profil | Po 23.2.2015 10:00:29

                                      zelí >> Ja tam byl v loni v dubnu a stromi plavali taky to si nevyberes ale ted bych tam urcite nejel jed do spanelska klepat kosu

                                        NWsaW - Profil | Po 23.2.2015 9:30:24

                                        minn >> Tak já bych právě předpokládal, že sněhovka bude srážet teplotu a díky tomu bude ovlivněna aktivita ryb obecně. Jinak pokd jde jen o ty plovoucí stromy, tam to se hold musí člověk uklidit něka do zátok, nebo mimo hlavní proud, kde ty stromy nejvíce "jezdí".

                                        Co se týká kalné vody, tak u nás za kalné vody obecně berou ryby docela dobře. Na Ebru to neplatí?