EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Odlo - Profil | Po 6.10.2014 10:24:33

marry.24 sem dal pěknou fotečku ranče Falcon, Toma Vytisky.
Už léta k němu každoročně jezdíme, kdo to zná, ví proč.
Letos máme termín 8.11. -15.(19.)11. a právě se nám dojebala sestava na výjezd, 1x vážné zranění ruky (amputace prstů) a 1x zhoršení fin. situace.
Rádi dobereme 1-2, možná i 3 lidi do party na tento termín, tak, abychom razili zase v optimálních 6(7) kusech.
Vše zajištěno, doprava 9 míst. renckem trafic.
sumci nahoře u Antonia a vláčka po přehradě z Falconu. Proto 6 lidí - 3 nahoře a 3 na přehradě a rotovačka.
zkušenosti z Ebra nejsou podmínkou, vášnivý hráči mariáše vítáni.
více v sz

    Red carp - Profil | Po 6.10.2014 9:28:13

    richi69 >> Jo, bejvávalo. Je třeba změny.

      richi69 - Profil | So 4.10.2014 17:08:31

      Red carp >> jo jo nechci být chytrej a světaznazej,ale pamatuju si když nás (teda mě určitě)bolely ruce od vytahování ryb...a večer jsme seděli a říkali...zavezeme??? a nebo radšii nee ??!!! a radši jsme si dali víno, chamon a olivy a kecali nesmysli.......(.2009)a je to rok od roku horší, ale je to určitě chytrostí ryb a naší pohodlností...jojo.... samy nám na ty háčky skákat asi nebudou... howg

        Red carp - Profil | Pá 3.10.2014 7:31:48

        HK >> Máš pravdu, potřebovali bychom jednou pořádně vyhořet :-) Každopádně změna příští rok určitě bude. Když jsem byl na Ebru potřetí, tak jsem vytáhl 20 sumců jen na kaprové pruty + další na sumčáky. Dost jich bylo přes 2m. To se málo kdy povede a už na to čekám asi marně.

          HK - Profil | Čt 2.10.2014 20:02:47

          Red carp >> jestli vy nejste trošku rozmlsanía zhýčkaní!!! Ono se těžko lámou rekordy nad tím co máte už nachytáno!!! Není nad to, když překonáváš rekordy pěkně pomaloučku ... Každý rok není posvícení. Ale fotky super.

            marry.24 - Profil | St 1.10.2014 12:58:09

            Red carp >> dík.

              Red carp - Profil | St 1.10.2014 8:18:20

              marry.24 >> Je to zhruba tady
              41.283682, 0.044404
              41°17'01.3"N 0°02'39.9"E
              Myslím, že odbočka z hlavní je na kilometru 283

                Red carp - Profil | Út 30.9.2014 20:45:12

                minn >> Všude je spousta stromů, kamenů, mušlí, není čas kaprovi moc povolovat. A hlavně to dost často polkne sumec a s tou 0,36 máš šanci.

                  minn - Profil | Út 30.9.2014 20:38:54

                  Red carp >> My jedeme za měsíc. Jenom dotaz. Proč jsou silony 0,36 nezbytností?

                    marry.24 - Profil | Út 30.9.2014 20:08:22

                    Může mi někdo poradit, potřeboval bych na mapě horní přehrady ebro označit nebo zjistit souřadnice kempu z barákem, minulej rok jsem tam byl a z mapy googlu to nemůžu najít, kde přesně to je.

                      richi69 - Profil | Út 30.9.2014 20:05:04

                      Red carp >> hmmm,,,něco je ve vzduchu...

                        Red carp - Profil | Út 30.9.2014 11:10:46

                        Chramy >> Letos byla ultra hnusná a studená. Místy měla jen 20st. Letos nebyl kapří rok. Možná už ani nebude, Rumuni konzumují vše co vytáhnou a některé národy odvážejí kapry domů do revírů :-(

                          Chramy - Profil | Út 30.9.2014 11:06:33

                          Red carp >> Hnusnejsi vodu u nas nesezenes jak na ty fotce uz sem se tesil na tu naší kohoutovku. Kaprum sme se zkoro nevenovali ale takhle maly sme taky nikdy nechytali nej 96 a par 95

                            Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:29:00

                            Mají tam vše na co si vzpomenete

                              Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:28:21

                              Klasická zastávka. Zdražili na 16E, ale stejně je to super.

                                Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:27:47

                                A cesta zpět

                                  Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:27:13

                                  Detail. Ty hranolky jsou k tomu divný. Kam ten svět spěje?
                                  V Caspe je tam nedávají. Ale je to možná problém komunikace se Španělem :-)

                                    Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:24:11

                                    Kebab v Mequinenze. Taky slušný, ale ten v Caspe je lepší.

                                      Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:22:20

                                      Kebab v Caspe. Doporučuji, fakt hodně dobrý.

                                        Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:18:56

                                        Byli jsme jednou vláčet. Nic moc, ale měli jsme málo času.