EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:18:16

U Tomáše

    Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:17:05

    Děda statečně zdolával kapry

      Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:16:08

      Ovečky nás navštěvovaly denně. Dvě si odnesly i háčky. To jsou aspoň jízdy :-)

        Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:14:52

        Nové silony 0,36mm nezbytností.

          Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:13:54

          Kaprařina

            Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:12:38

            Chiprana z mostu. Moc vody nechybělo. Tipuju cca 2m

              Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:10:45

              Ale bylo tam hezky.
              Sice počasí trošku zlobilo, ale celkově bylo fajn.

                Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:08:32

                Jeden den jsme zkoušeli jiné místo. Nachytali jsme tam dost kaprů, sumec žádný.

                  Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:05:56

                  Sice jsme něco pochytali, ale byla to fakt dřina. Příště zvažujeme změnu místa.

                    Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:04:13

                    Jsou čím dál mazanější a je třeba stále vymýšlet něco nové. Myslím, že jsou tolikrát na háčku, že si dávají fakt velkej pozor. Zjemňování montáží, chytání na úplně jiných místech,...

                      Red carp - Profil | Út 30.9.2014 10:01:58

                      A sumci? Dařilo se nám nachytat nástražní ryby. Plotice, cejnoplotice, kapříky. Na ryby to moc nešlo, ty mrchy líný žerou raději pelety.

                        Red carp - Profil | Út 30.9.2014 9:59:12

                        Kapři asi jako vždy celkem brali, ale menší kusy, než bývalo. Dříve jsme tam chytali spoustu ryb přes metr, letos bylo hodně menších, několik dokonce nástražních.

                          Red carp - Profil | Út 30.9.2014 9:57:13

                          Tak a teď k rybám. Dařilo se bez problémů nachytat oukleje. Na oukleje dost candátů, ale přes 75cm jsme se nedostali. Candáti brali hodinu ráno a hodinu večer. Přes den je vyjímečně, ale zase jen větší kusy.

                            Red carp - Profil | Út 30.9.2014 9:54:58

                            Pepa

                              Red carp - Profil | Út 30.9.2014 9:54:25

                              Pak už jen...

                                novaroma01 - Profil | Út 30.9.2014 9:53:45

                                Red carp >> Dík za odpověď,třeba se ozve někdo,kdo tam s plyňákem byl.A ještě,jak to bylo letos s vodou? Bylo zase málo?

                                  Red carp - Profil | Út 30.9.2014 9:50:03

                                  novaroma01 >> Máme hodně velký auto, liší se tím i poplatky.
                                  LPG jsem si bohužel nevšímal.

                                    Red carp - Profil | Út 30.9.2014 9:48:55

                                    U vody na přivítanou

                                      novaroma01 - Profil | Út 30.9.2014 9:48:21

                                      Red carp >> Zdravím.To uš zase podražily dálniční poplatky?Letos sem tam nebyl,posledně jsme platili 2x 96 e.Dohromady tedy192 e.A teť uš 239? A prosímtě,nechal sem si předělat auto na plyn,vím že v Německu a Francii je bez problému ale nevím jak je to se Španělskem.Nevšim sis náhodou,jestli jsou tam vidět i stanice LPG?

                                        Red carp - Profil | Út 30.9.2014 9:38:20

                                        Nezbytný nákup potravin v Caspe.