EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NRed carp - Profil | Út 30.9.2014 9:35:58

Cestou pár zastávek. WC se platí jen v Německu a taky kafe a jídlo je tam nejdražší. Dálniční poplatky jsou pro změnu nejdražší ve Francii. Za cestu tam a zpět jsme dali 800E za naftu a 239E za dálniční poplatky.

    NRed carp - Profil | Út 30.9.2014 9:30:49

    Pak přes celou Evropu nebyl nejmenší problém, pohoda.

      NRed carp - Profil | Út 30.9.2014 9:27:26

      Tak konečně mám trošku klidu napsat.
      Cesta začala typicky jak na D1. Zúžený místo, značka souběžné jízdy a tenhle kokot měl asi potřebu předjíždět kamion. Zdržel nás 2 hodiny, moc dobře top nezačalo. Tihle lidi by měli zaplatit veškeré škody ze svého, aby to příště nezkoušeli.
      A hádejte jaké měl první písmeno v SPZ?

        Nrichi69 - Profil | Ne 28.9.2014 20:19:53

        Red carp >> ladíš dobře!!!

          NRed carp - Profil | Ne 28.9.2014 19:48:14

          Zdar, tak jsme doma. Jak se trošku probereme, tak podám info.
          Zatím jen jedna pro naladění :-)

            NVAlos - Profil | Pá 26.9.2014 22:23:16

            Bigi.S. >> 82,11% , přítok 82 kubíků, teplota přítoku 19,6°C :-)

              NBigi.S. - Profil | Pá 26.9.2014 18:31:53

              Zdravim chlapi. Nevite jakej je tak aktualni stav vodni hladiny? V pondělí vyrážím, tak na co se mam připravit :)

                Nrichi69 - Profil | St 24.9.2014 21:10:41

                zelí >> souhlas !

                  Nzelí - Profil | St 24.9.2014 10:38:52

                  Fakír >> jenom dobře že se do toho takto obuli

                    NFakír - Profil | St 24.9.2014 10:35:03

                    Moje skúsenosti z Caspe v čase od 12.09.-21.09.2014
                    Počasie perfektné.Ryby brali normálne,zubáče úplne úžasne a Gvardia civil ? Každý deň na kontrole - z vody aj po suchu.Množstvo pokút,zhabaných aj 5 udíc však chlapci od Plzne. Nájdu si Vás aj v najskrytejších zátokách,lebo každý deň majú aktualizované zábery z družíc a už na polícii si vyberajú koho obšťastnia svojou návštevou (zdroj priamo z Gvardia civil).
                    Bude zaujímavé čítať či sa niekto prizná k pokutám a za čo dostali a v akej výške im to príde.

                      NRed carp - Profil | St 17.9.2014 11:22:09

                      richi69 >> Ta tvoje předpověď vypadá mnohem líp. Doufám tedy, že se počasí bude řídit tou tvojí :-)

                        Nrichi69 - Profil | Po 15.9.2014 20:19:29

                          NRed carp - Profil | Po 15.9.2014 15:07:56

                          http://www.accuweather.com/cs/es/caspe/302619/septe​mber-weather/302619
                          Tak se nám pěkně ochladí :-(
                          Co udělají ryby?

                            Nrichi69 - Profil | Pá 12.9.2014 20:58:10

                            Red carp >> jako že ti závidím......keci!!!

                              NRed carp - Profil | Pá 12.9.2014 20:51:40

                              richi69 >> No to doufám, že ho trošku zavařím :-) Sakra, začínám se dost těšit.

                                Nrichi69 - Profil | Pá 12.9.2014 20:49:50

                                Red carp >> noo... to vypadá na nákou dvojku na konci .....

                                  NRed carp - Profil | Pá 12.9.2014 19:57:29

                                  Kupodivu mi nezůstaly žádný díly a zase se točí

                                    NRed carp - Profil | Pá 12.9.2014 19:56:01

                                    Příprava, loni trošku zlobil :-)

                                      NRed carp - Profil | Pá 12.9.2014 14:29:33

                                      Necelých 7 dní :-)

                                        NHK - Profil | Po 8.9.2014 21:46:32

                                        Taky bych řekla...