EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Red carp - Profil | Po 8.9.2014 21:43:11

HK >> Dík za info.Řekl bych ideální stav, takhle to mám rád.

    HK - Profil | Po 8.9.2014 21:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Red carp >>
    Něco málo chybí .... To je pohled od baráku.

      HK - Profil | Po 8.9.2014 21:39:14

      Chramy jim už dává přes vousy!!!

        richi69 - Profil | Po 8.9.2014 19:10:29

        Red carp >> ubylo asi 1.5 až 2m od plného stavu

          Red carp - Profil | Po 8.9.2014 13:51:11

          Už jen 10 dní.
          Kolik je tam teď vody?

            richi69 - Profil | Ne 31.8.2014 21:05:55

            Red carp >> to neva...opakování matka moudrosti!

              Red carp - Profil | Ne 31.8.2014 19:29:09

              richi69 >> Nějaký fotky uděláme, ale bojím se, že to bude zase dost podobný :-) Stejný restaurace, místa,... a doufám, že i ryby :-)

                richi69 - Profil | Ne 31.8.2014 18:20:46

                Red carp >> už se těším na tvoji ,jako vždy kvalitní fotoreportáž!!! jo a nešetřte je!!!

                  richi69 - Profil | Ne 31.8.2014 18:19:25

                  Chramy >> jel bych,ale manželka říkala ,že se mi nechce a na jaře bych chtěl vzít poprvý kluka,tak šetřím......

                    turbo7 - Profil | So 30.8.2014 10:36:39

                    Chramy >>
                    Kdy vyrážíte?

                      Chramy - Profil | So 30.8.2014 10:30:17

                      turbo7 >> Jo letos jim dame poradne prez fousy

                        turbo7 - Profil | So 30.8.2014 7:33:23

                        Chramy >>
                        Jedeš k Michalovi?

                          Chramy - Profil | Pá 29.8.2014 8:24:31

                          richi69 >> Tak pojed. Uz se mi to taky blizi

                            Red carp - Profil | Čt 28.8.2014 11:34:27

                            turbo7 >> Jedeme. Létali jsme, ale do letadla vše nenaložíme. Máme velký auto, střídá se 6 řidičů, dá se to vydržet.

                              turbo7 - Profil | Čt 28.8.2014 11:26:10

                              Red carp >>
                              A jedete nebo letíte?

                                Red carp - Profil | Čt 28.8.2014 11:10:15

                                turbo7 >> Pravděpodobně na horní přehradu nad Chipranu. Pokud nebude nějaká pohroma,....

                                  turbo7 - Profil | Čt 28.8.2014 11:08:33

                                  Red carp >>
                                  A kam přesně vyrážíte?

                                    Red carp - Profil | Čt 28.8.2014 9:46:10

                                    richi69 >> Musíme se zajet ohřát, tady to letos stálo za prd. 3 týdny utečou jako voda a jdeme na ně. Zase jsme plní plánů, jak na ně. Ale..... přijedeme, dáme si trošku červeného, napustíme bazén, hodíme tam pelety,..... :-)

                                      richi69 - Profil | St 27.8.2014 22:10:01

                                      Red carp >> DOBŘE TI TAK!!! já chci taky ....

                                        Red carp - Profil | St 27.8.2014 14:42:05

                                        Už se to blíží :-)
                                        http://www.odpocetcasu.cz/1Bbckzd/