EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nrichi69 - Profil | Po 28.7.2014 18:54:35

Chramy >> již nikdy jinak!!!

    NChramy - Profil | Po 28.7.2014 8:02:29

    peřa 70 >> letadlo to jisti

      Npeřa 70 - Profil | Ne 27.7.2014 16:05:11

      dobry den nema nekdo volne misto v rinu na ebro jedu poprve a nemam s kym

        NChramy - Profil | St 9.7.2014 15:06:27

        Nikdo nechyta??? Jedna aktualni fotecka uloupena od hrouzka snad se nebude zlobit

          Nrichi69 - Profil | Pá 4.7.2014 16:57:13

          čtvrtek někde u Caspe!!!!!!

            NHK - Profil | Čt 26.6.2014 14:07:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Aktuální fotka - stav vody - plno

              Nhanacius - Profil | Pá 6.6.2014 7:58:47

              Je tam krásně... stav vody nevypadá špatně...
              Byli jsme ta loňský rok a zachytali jsme naprosto skvěle. Snad se bude dařit i letos.

                Nrichi69 - Profil | Čt 5.6.2014 20:01:44

                hanacius >> tam je to hezký!

                  Nhanacius - Profil | Čt 5.6.2014 11:13:47

                  Taky by mě zajímali nějaké novinky ze Španělska.
                  Už stříhám metr (16 dní). Chystáme se na řeku nad horní - kousek za Chipranu....

                    Nrichi69 - Profil | Út 13.5.2014 16:56:27

                    ...asi fšichni přestali jezdit do toho Španělska ,nebo co??!!
                    nějaký aktuality sem hodte....
                    http://195.55.247.234/redalerta/ficha.asp?estacionc​=969&grafico=969_00_00&tag=1130&desfase=0
                    http://www.eltiempo.es/caspe.html

                      Nturbo7 - Profil | Út 6.5.2014 18:01:17

                      richi69 >>
                      Máš pravdu,ale vypadá to,že někteří se k jejich chování blíží.
                      Nejhorší ale je,že se tím tady dokonce chlubí,a berou to jako hrdinství !!!

                        Nrichi69 - Profil | Po 5.5.2014 20:17:52

                        Honzin >> jak to tam chodí ,vím moc dobře, když vidím tlupy rumunu a jiné havěti,kterým se doufám nechceme přiblížit....na mrkokárce seru..jen jsem řekl svuj názor....howg

                          NHonzin - Profil | Ne 4.5.2014 22:03:12

                          richi69 >> Tak já jel jen na kapry cíleně. Poslední dvě noc jsem byl přísedícím u sumíků tak jsem je i cvakl. Mrkokárci jsou mě pěkně,však víte kde..aneb kdo tam nebyl, tak neví jak to tam chodí asi :D

                            Nrichi69 - Profil | Ne 4.5.2014 20:11:04

                            Honzin >> nádnerní kapříci zvlášt ten čtvrtej,ale ty uvázaný dětátka je docela běs...

                              Nfrutys - Profil | Ne 4.5.2014 14:00:53

                              Honzin >>
                              První letošní vlaštovky. Pěkné kousky. Blahopreji.
                              Napsal jsem Ti něco do SZ.

                                Nzelí - Profil | Ne 4.5.2014 12:54:17

                                novaroma01 >> :-)))))))))))

                                me je to treba u riti,ale ty fotky stoji za pekne,vsak vis co!!!!

                                  Nnovaroma01 - Profil | Ne 4.5.2014 12:52:07

                                  To bude rachot kvůli těm špagátům))))