EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

NHonzin - Profil | Ne 4.5.2014 11:50:14

Necelých 14 dní na Ebru uteklo jako voda - doslova. Nachytali jsme celkem 22 kaprů, 11 sumců a 30 candátů. Candátů letos bylo o poznání méně, za to někteří byli hodně povedení. Chytáno kousek od Alme Ebre na Riba Roja.

    NChramy - Profil | So 3.5.2014 15:33:50

    Tak jak ebraci nevratil se ted někdo? Naky fotečky na zahrati? Fotecka když nebylo moc vody 2011

      Nrichi69 - Profil | So 26.4.2014 19:58:26

      jo a vlastně jsem jedním uchem zaslech..že se nesmí označovat lovné místo a zakrmovat peletama......
      a konečně mají ty dobrý pelety skrjeta , nebo jak se to jmenuje,dřív byli v modrých pytlích,(bílý pytel s modrým popisem) ted jsou v červených 22mm bez dírky,(bilý pytel s červeným popisem) ne jako ty sračky v pruhledných pytlích 20mm s dírkou. rozdíl je hooodně veliký,chtějte po kempech tyhle!!
      cena je stejná 69e za 25 kg

        NChramy - Profil | Út 22.4.2014 15:27:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Z deseti sumecku ten nejvetsi

          NChramy - Profil | Út 22.4.2014 15:24:23

          richi69 >> zdar supr bylo jen by me zajmalo kde byly ty dvojky zasity. Jedna fotečka s kaprama

            Nrichi69 - Profil | Po 21.4.2014 10:00:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jen tak

              Nrichi69 - Profil | Po 21.4.2014 9:55:57

              ... no jak napsal SUMÍK...heké počasí jsme měli.. celý týden třicítky
              ...ale.. candoši se vraceli do hloubek..takže jsme jen paběrkovali zbytky...
              ...kapři se třeli,neuvěřitelný rachot v křivinách,z lodi parádní podívaná na ty metrový kusy,na háček se podívalo pár násadáku(od 70 do 90cm)
              ... a najít většího sumce byl zázrak,plotice atakovali junioři do metru,po velkých ani vidu ani slechu...
              ... ale,ubytování ,servis a služby od Michala na vysoké urovni! užívali jsme si dobrého jídla a pití..
              byl jsem i na procházce po širokém dalekém okolí
              poprvé jsem letěl a asi už nikdy jinak...
              byl jsem sám, takže fotky ryb nemám natáčel jsem se na kameru a je to poněkud divoké...a fotky mrtvých candátu sem dávat nebudu
              jinak opět krásný týden!!! a doufám, že příště se synátorem jim dáme za uši.....

                NHonzin - Profil | Út 15.4.2014 12:07:56

                V sobotu jsem tam :)....jsem na to zvědav, jestli to bude žrát, nebo zas vyhořím s jednou čtrnáctkou :(

                  NSUMÍK - Profil | Ne 13.4.2014 11:55:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Hezké počasí není všechno, hlavně aby braly.

                    NRed carp - Profil | So 12.4.2014 9:03:03

                    richi69 >> Čus,užijte si to.

                      Nrichi69 - Profil | So 12.4.2014 4:41:05

                      počasí by nám mělo přát...
                      http://www.eltiempo.es/caspe.html

                        Nrichi69 - Profil | So 12.4.2014 4:39:42

                        tak valím .......za týden čus...

                          NF16 - Profil | St 9.4.2014 0:02:00

                          HK >> Taky jsem tam jedl jen s kuřecím nebo s králičím masem a chutnaly mi více, než s mořskými plody.A to mám příšerky rád.Každopádně je to domorodé jídlo a to já vždy rád ochutnám.))) A ta paní to umí dobře a taky vždy sežene lahvinku toho pravého vína, které k tomu patří...

                            NHK - Profil | Út 8.4.2014 19:03:05

                            F16 >> To vypadá dobře. Akorád jí děláme někdy bez mořských příšer. Někdo to nemá rád. Dávali jsme si jí jednou v Barceloně a nechutnala mi. Podle mě to bylo narychlo a co nejvíc vydělat. Ale nějakou "domácí" od Španěla bych si dala. Měl jí u nás pan "domácí" a chutnala mu - a to je Španěl.

                              Nrichi69 - Profil | Út 8.4.2014 18:14:17

                              HK >> no, asi si ji dáme v neděli k večeři.....

                                NF16 - Profil | Út 8.4.2014 10:59:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tu vyrobila paní vlevo.Mirka se jmenovala.Dalo se to.

                                  NRed carp - Profil | Út 8.4.2014 10:53:16

                                  Stroft >> Myslím, že právě to dřevo k tomu patří. Někde jsem četl, že tu správnou chuť to má z toho, jak se to na krajích lehce přichytává a asi i ten kouř tam sehraje roli. Několikrát jsem ve Španělsku v různých restauracích paellu měl a musím říct, že hodně dobrý. Zkus si jí dát někde jinde.

                                    NStroft - Profil | Út 8.4.2014 10:45:43

                                    Red carp >> Správný postup přípravy neznám, ale dělal nám to Luboš( kemp nad Michalem) a to byl trošku jiný level. Plynové hořáky, přímo úspůsobené na velikost pánve. Pro oko dost paráda. Musím přiznat, že mé chuťové buňky okouzleny nebyly.Buček je buček:-)

                                      NRed carp - Profil | Út 8.4.2014 8:45:15

                                      HK >> To vypadá dost dobře, způsob přípravy taky bude hodně blízko tomu, jak se to má správně dělat. Super.

                                        NHK - Profil | Po 7.4.2014 21:21:07

                                        Teď z jiného soudku:
                                        Měli jste už paellu od Michala??? :D