EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Prochy - Profil | Ne 26.1.2014 11:19:42

elhierro >> tak dva kyláky a pořád se to přesouvalo ,jednou nahora a druhý den zase dolu.

    zelí - Profil | Ne 26.1.2014 11:16:07

    Prochy >> to je Orlik ne???:-))))

      elhierro - Profil | Ne 26.1.2014 11:16:07

      Prochy >> tak to je mazec. To bych nechtěl zažít. Jak dlouhý úsek byl takto zelenej?

        Prochy - Profil | Ne 26.1.2014 11:13:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ještě jedna. Na člunu to nešlo pořád se to motalo na vrtuli tak jen pádla

          Prochy - Profil | Ne 26.1.2014 11:10:45

          i takhle může vypadat Ebro. V tom se prostě chytat nedá. Přestěhovali sme se a za dva dny to zase přišlo za náma.

            Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 11:00:08

            Dida >> Ono se jim dohromady moc nechce. Kapři maji strach. Chytili jsme kapra 18kg po těžkém ataku sumce.

              Dida - Profil | Ne 26.1.2014 10:53:25

              Red carp >> chraň bůh, to ne:-)) prostě klika..kapři šli sumci ne..

                Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 10:43:12

                Dida >> Hodinu před koncem? Ze ty jsi tam byl s Jakubem V. ? :-)

                  richi69 - Profil | Ne 26.1.2014 10:20:13

                  Dida >> mi to máme naopak,při první výpravě nás bolely ruce a postupně je těch ryb trochu mín,ale užíváme si víc ty věci okolo......

                    Dida - Profil | Ne 26.1.2014 10:09:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Red carp >> Přesně tak, pamatuji na svou první výpravu kdy jsem bojoval abych za týden chytnul alespoň jednoho sumce, nakonec se povedl hodinu před koncem lovu:-)

                      Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 10:06:07

                      Dida >> Je to jednodušší, než na jiných vodách, ale rozhodně to není jednoduché, nebo dokonce snadné, tak jak si myslí ti, co tam nebyli. Někdy je to pořádnej boj.

                        Dida - Profil | Ne 26.1.2014 10:03:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Podle fotek to vypadá jako jednoduché úlovky, ale kdo chce nachytat tak se bude muset hodně snažit a hlavně trefit období. Vždy se musím smát rybářům kteří tvrdí, že na Ebru nachytá každý:-)

                          Dida - Profil | Ne 26.1.2014 9:53:30

                          Pokud berou sumci, tak se většinou kapři bojí a většinou jen projedou, tu a tam si ale nějaký zobne:-)

                            richi69 - Profil | Ne 26.1.2014 9:38:23

                            bazma >> ...a tamhle taky nee....

                              richi69 - Profil | Ne 26.1.2014 9:37:36

                              Red carp >> já mám mamku, segru a bráchu v Třebíči,no a já jsem n Kraslicích,takže tam jezdím tak 5krat za rok...

                                bazma - Profil | Ne 26.1.2014 9:37:35

                                Tady to taky není ................

                                  Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 9:25:16

                                  richi69 >> To ti nevěříme :-) Takový nepříjemný téma :-) Taky jsem byl po vánocích v Telči

                                    richi69 - Profil | Ne 26.1.2014 9:17:29

                                    Red carp >> pa vánocích jsme dávali kávičku v Telči(s Michalem a Hančou)...a nebudete mi věřit ,ale kecali jsme o rybách....

                                      Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 8:48:37

                                      Dunik >> Není důvod je nedoporučit. Ještě jsem na ně neslyšel nic špatného.

                                        Red carp - Profil | Ne 26.1.2014 8:40:44

                                        Prochy >> To je OK, Michal to dělá dobře.