EBRO - klub přátel závislých na této lokalitě

Diskuzí k Ebru je zde spoustu. Zde bych chtěl shromáždit poznatky lidí, kteří tam jezdí opakovaně a vyměňovat si poznatky z oblasti dobrého jídla, pití, .... Nové informace o rybářském řádu, nových obchodech, zážitky a nepříjemnosti z cestování. Čau a někdy u vody...
Autor diskuse: Red carp - Profil , 25.1.2014 všeobecné - revíry, cestování

Na Ebro jezdím hlavně kvůli

A) Candátům38%

B) Kaprům25%

C) Sumcům38%

Od 25.1.2014 hlasovalo 109 čtenářů.

Nmarry.24 - Profil | Ne 26.1.2014 8:30:05

richi69 >> Super díky moc

    Nrichi69 - Profil | Ne 26.1.2014 8:24:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    marry.24 >> tady máte ,vy zátoky.....

      NDunik - Profil | So 25.1.2014 23:27:27

      minn >> Nevím,jedu poprvý ale jedu, a děj se vůle Boží :-)))

        Nminn - Profil | So 25.1.2014 23:20:39

        Dunik >> Jo, to je docela dobrý místo, přeji hodně úspěchů.

          NDunik - Profil | So 25.1.2014 23:10:55

          minn >> rybyebro.cz doufám že mě tady někdo neukamenuje za reklamu kuwa.

            NDunik - Profil | So 25.1.2014 23:08:15

            minn >> Chápu,nepotřebuji zástupy Kaprů,bude mi stačit pár záběrů a taky se trošku odreagovat než přijde u nás Jaro.Věřím že se něco zadaří.Ale Dík a přeji taky ohlý pruty :-)

              Nminn - Profil | So 25.1.2014 23:02:24

              Dunik >> Kam přibližně jedete?

                Nminn - Profil | So 25.1.2014 23:01:10

                Dunik >> Tak přeju hodně zdaru. Jedeme týden po vás. Hlavně ať vám vyjde počasí. Teď má voda asi 8 stupňů, aspoň co mám zprávy, tak snad si dá nějakej ten kapřík říct. Ale nevím, viděl bych to spíš jen na ty candáty. Tak ať vám to vyjde.

                  NDunik - Profil | So 25.1.2014 22:54:54

                  minn >> Nevím jak to přesně bude ale ostatní kluci s kterejma se chystám jed loví spíš Candoše,Okouny,Sumiky a Kapříky spíš okrajovka,teda pokud vím :-)Kluci,snad prominou za tyhle moje keci :-)
                  Ne,vybouchl mě na posladní chvilu parťák a tak jsem to tu skusil jestli by někdo nezajel na zimní Kapříky na Ebro.Toď vše.

                    Nminn - Profil | So 25.1.2014 22:37:11

                    Dunik >> My jedeme o týden později, to jako jedete na kapry?

                      Nzelí - Profil | So 25.1.2014 22:35:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dunik >> Dunik-novaroma01 - 25.1.2014 22:34:12 >> jojo taky se nam libi.Ty kapri jsou z Ebra vetsinou takovy divny,ale tenhle je jak z Třebonskýho rybnika.Fakt peknej

                      Bylo vice takovych ryb,ale tento jednoznacne Nej ( myslim toho mladýho )

                        NDunik - Profil | So 25.1.2014 22:34:12

                        zelí >> Krásnej Španělák!!!

                          Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 22:33:40

                          Red carp >> Z těch fotek přímo cítím teplo za krkem)))

                            Nnovaroma01 - Profil | So 25.1.2014 22:32:06

                            zelí >> moc pěkná ryba

                              NProchy - Profil | So 25.1.2014 22:31:35

                              Red carp >> tam to vypadá taky pěkně ale Já jsem Michalův

                                NRed carp - Profil | So 25.1.2014 22:27:26

                                marry.24 >> září 2008 směrem do zátoky

                                  NRed carp - Profil | So 25.1.2014 22:25:05

                                  marry.24 >> barak

                                    Nzelí - Profil | So 25.1.2014 22:24:27

                                    Jo kaprici se nekdy povedou i pekny na pohled:-))

                                      NRed carp - Profil | So 25.1.2014 22:21:57

                                      marry.24 >> při plném stavu

                                        NDunik - Profil | So 25.1.2014 22:20:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Supr dizkuze :-) Doufám že se tu nebude na mě pár lidí zlobit když nabídnu jedno volné místo,prosím hlavně Kapraře!!!!Odjezd 7.2.2014.